Láske odzvonilo! Rozvody, ktoré za uplynulých 10 rokov priťahovali pozornosť. Tým najdrahším bol...

Ak stroskotá vzťah slávnym ľuďom, "potichu" sa to nedeje. Záujem médií o takéto témy je značný. Rovnako to bude aj s rozvodom Billa a Melindy Gatesovcov, ktorí oznámili koniec vzťahu v pondelok. Pripomeňme si slávne vzťahy, ktoré sa za uplynulých 10 rokov rozpadli za značnej pozornosti verejnosti a médií.

05.05.2021 09:00
jolie, pitt Foto:
Angelina Jolie požiadala o rozvod s Bradom Pittom v septembri 2016.
debata

Prvého júla 2011 – Potom, čo sa americký herec a kalifornský exguvernér Arnold Schwarzenegger priznal k 13-ročnému nemanželskému synovi, podala jeho žena Maria Shriver po 25 rokoch manželstva žiadosť o rozvod.

22. januára 2012 – Supermodelka Heidi Klum oznámila, že sa rozchádza so svojím manželom, britským spevákom Sealom. Klum a Seal sa vzali v roku 2005 a mali spolu štyri deti.

Heidi Klum Čítajte viac Heidi Klum verzus Seal! Ich spor o deti súd ukončil, komu dal za pravdu?

9. júla 2012 – Hollywoodske hviezdy Katie Holmes a Tom Cruise podpísali dohodu o rozvode. Pár žil spoločne od roku 2006 a má dcéru Suri.

Katie Holmes a Tom Cruise Čítajte viac Holmes opísala obdobie po rozvode s Cruiseom: Bol to čas prenasledovania

14. októbra 2012 – Austrálsky herec Russell Crowe a jeho manželka, speváčka Danielle Spencer oznámili rozchod po deviatich rokoch manželstva. Pár bol rozvedený v apríli 2018.

26. augusta 2013 – Talianska herečka Monica Bellucci oznámila, že sa rozišla s francúzskym hercom Vincentom Casselom, ktorého si vzala v roku 1999.

Monica Bellucci Čítajte viac Zamilovaná Monica Bellucci! Poplietla hlavu o 18 rokov mladšiemu umelcovi

28. novembra 2013 – Médiá priniesli správu, že 51-ročná Demi Mooreová a 35-ročný Ashton Kutcher ukončili rozvodové konanie. Pár bol spolu osem rokov.

26. marca 2014 – Americká herečka Gwyneth Paltrow a frontman britskej kapely Coldplay Chris Martin oznámili, že po viac ako desiatich rokoch manželstva pristupujú k odluke. Rozviedli sa definitívne v júli 2016.

Herečka Gwyneth Paltrow a jej manžel Brad Falchuk vyzerali na premiére filmu The Politician naozaj zamilovane. Čítajte viac Rozpad manželstva sa môže stať aj novou šancou, myslí si Gwyneth Paltrow

2. januára 2015 – Americký miliardár a podnikateľ Elon Musk ohlásil druhý rozvod s manželkou, britskou herečkou Talulah Rileyovou. S Rileyovou sa Musk prvýkrát oženil v roku 2010, ale po dvoch rokoch manželstvo stroskotalo. Znovu sa dali dohromady v júli 2013, ale ani tentoraz vzťah nevydržal. Manželstvo bolo oficiálne rozvedené v októbri 2016.

People-Elon Musk Čítajte viac Tu sú ženy, ktoré očarili miliardára Elona Muska! Ako to bolo s Cameron Diaz?

16. augusta 2016 – Herecký pár Amber Heard a Johnny Depp sa dohodol na rozvode a Heard stiahla obvinenia, že ju Depp zbil. Depp neskôr zažaloval britský bulvárny denník The Sun za článok z apríla 2018, v ktorom ho denník označil za násilníka. Podľa súdu sa však ukázalo, že väčšina spomínaných útokov Deppa na jeho vtedajšiu manželku sa skutočne odohrala a že Heard mala dôvod obávať sa o svoj život.

Manželia Amber Heard a Johnny Depp. Čítajte viac Po roku koniec! Manželstvo Johnnyho Deppa sa rozpadlo

20. septembra 2016 – Angelina Jolie požiadala o rozvod s Bradom Pittom. Pár spolu žil celkom 12 rokov a v roku 2014 tento zväzok spečatil svadbou. Manželstvo bolo definitívne rozvedené o päť rokov neskôr.

Brad Pitt a jeho manželka Angelina Jolie Čítajte viac Drogy, nevera, bitka o deti?! Aké sú dôvody rozvodu Brada a Angeliny

9. januára 2019 – Zakladateľ a generálny riaditeľ internetového obchodu Amazon Jeff Bezos a od roku 2017 najbohatší človek sveta sa po 25 rokoch manželstva dohodol na rozvode so svojou ženou MacKenzie. Po rozvode, ktorý sa zapísal do histórie ako najdrahší, dostala Bezosova bývalá manželka podľa dohody akcie Amazonu v hodnote 38,3 miliardy dolárov.

Jeff Bezos Čítajte viac Najbohatší muž planéty je už rozvedený! Jeho ex dostane miliardy

19. februára 2021 – Americká televízna hviezda Kim Kardashian požiadala po takmer siedmich rokoch manželstva s rapperom Kanyem Westom o rozvod. Podľa médií sa pár rozvádza v dobrej viere a nečakajú sa preto súdne spory ohľadom podmienok rozchodu.

Bill Gates Čítajte viac Tu sú slová k rozvodu Billa a Melindy Gatesovcov od ich dcéry

3. mája 2021 – Americký miliardár, filantrop, spoluzakladateľ a dlhoročný šéf spoločnosti Microsoft Bill Gates a Melinda Gates oznámili, že sa po 27 rokoch manželstva rozvádzajú.

debata chyba
Viac na túto tému: #rozvod #Jeff Bezos #bill gates

+ Motivácia príde, keď stanovíte jasné ciele vo vašom športe.
Zariaďujte si bývanie podľa vašich predstáv,...

+ Zobudíte sa skôr a začnete robiť veci, ktoré vás budú posúvať ďalej.
Nezabúdajte na dôležité veci, ktoré máte...