Super krivky ako Kate Beckinsale? Aj ona dá na rady slávneho trénera celebrít

24.09.2018 11:00

Gunnar Peterson má mnoho hviezdnych klientiek. Okrem 45-ročnej Kate Beckinsale sa stará o krivky Kim Kardashian či Sofie Vergara.

40-nička s najviac ospevovaným telom? Dlhodobo sa obdivu teší Jennifer Aniston (49). Ale zdá sa, že rodená Britka, Kate Beckinsale, niekdajšiu hviezdu Priateľov dobieha. Tréningy sa vyplácajú a 45-ročná hviezda predvádza z mesiaca na mesiac vypracovanejšie telo. Svoje, samozrejme, zohráva aj strava.

Kate Beckinsale na otvorení obchodného centra v...
Kate Beckinsale na otvorení obchodného centra v Pacific Palisades. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Hviezda netají, že za jej supertelom stojí tvrdý tréning, spolupracuje aj s trénerom celebrít, Gunnarom Petersonom. Ten na svojej stránke prezrádza niektoré zásady, ktoré odporúča svojim klientkám. Tu sú niektoré jeho rady:

Aké porcie jesť?

Raňajky majú byť väčšie ako obed a ten má byť väčší ako večera. Po večeri sa vyhnite sacharidom, vrátane komplexných.

Ako jesť počas dňa?

Jedzte potraviny v stave, ktorý je čo najbližšie k ich prirodzenému. Ľahké komplexné sacharidy, ľahké bielkoviny a ovocie, ktoré má vysoký podiel antioxidantov, napríklad čučoriedky. Ráno: sacharidy, zeleninu a ľahký proteín, na obed: zeleninu a proteín, na večeru: proteín.

Pozor na cukor!

Rafinovaný biely cukor je pre telo veľkou záťažou a nepriateľom číslo 1. Zvyšuje hladinu inzulínu v tele a tým pádom podporuje ukladanie tukov. Prírodne sa vyskytujúce tuky sú oveľa menším zlom ako cukor. Navyše, tuky sú dobré napríklad pre zdravé vlasy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tréner #tréning #sacharidy #Kate Beckinsale
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte brať lieky pravidelne, dajte si pripomienku.
Nezmätkujte, niekde ste predsa len mohli spraviť...

+ Vypustite z hlavy všetky nepotrebné veci a sústreďte sa na nič nerobenie.
Cez dovolenku na prácu...