Jesenný detox: Týchto päť produktov teraz potrebujete!

, 01.11.2016 11:00
smoothie
Piť smoothie sa oplatí. Autor:

Aj jeseň je ideálna pre rýchle detoxikačné kúry. Prezradíme vám 5 detoxikačných favoritov, s ktorými to pôjde ľahko aj doma.

Detoxikačné náplaste

Pre fanúšikov detoxikácie sú veľmi praktické. Ľahko si ich pred spaním nalepíte na obe chodidlá, s tým, že na druhý deň ich odstránite. Možno sa budete čudovať, ako sa zafarbia, keď sa telo oslobodí od toxínov.

Zelené smoothie

Keď vás cez deň náhle prepadne hlad, doprajte si zelené smoothie. Je chutné, šťavnaté a ešte aj zdravé.

Alkalická soľ do kúpeľa

Soľ na kúpanie podporuje vylučovanie kyselín a odpadu, keďže je obohatená o prírodné minerály a drahý kameň malachit. V príjemnom hydratačnom kúpeli neutralizuje kyseliny a podporuje vás počas pôstu a detoxu.

Suchá masážna kefa

Aby ste rozprúdili krvný obeh, urobte si masáž suchou kefou z prírodného materiálu. Masírujte ňou telo krúživými pohybmi smerom k srdcu a späť (dve minúty). Začnite pravou rukou, potom ľavou. Nezabudnite ani na nohy, najskôr pravá, potom ľavá.

Matcha

Zelený prášok známy pod názvom matcha, pochádza z Japonska a sľubuje zdravé nakopnutie. Na rozdiel od bežného čaju, môže telo jemne zomletý matcha čajový lístok absorbovať so všetkými jeho zložkami. Matcha prebúdza a podporuje koncentráciu. Tú teraz budete potrebovať, pretože pri detoxikácii sa ľahko unavíme.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#únava #koncentrácia #detoxikácia #masáž #toxíny #krvný obeh #matcha
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chráňte svoju pokožku ochrannými prostriedkami aj v zimnom období.
K šťastiu vás privedie spokojné...

+ Nezabúdajte na pravidelné preventívne vyšetrenia aj u špecialistov.
Spokojnosť v zamestnaní ovplyvní aj...