Brazílčanka Izabel Goulart a jej sexi telo? Šport každý deň, bez výnimky

23.08.2016 17:00

Izabel Goulart je brazílska topmodelka, ktorá zažiarila aj počas záverečného ceremoniálu LOH 2016 v Riu.

31-ročná kráska, ktorá sa okrem iného dostala aj na stránky prestížneho Sports Illustrated: Swimsuit Issue, má od prírody štíhle krivky. Predsa len, ona sama športové aktivity rôzneho druhu miluje. S udržiavaním postavy tak nemá až taký problém.

Modelka Izabel Goulart vo farbách Brazílie a...
Modelka Izabel Goulart vo farbách Brazílie a pomerne naľahko. Autor: Instagram/ Izabel Goulart

„Zdravie je obrovské bohatstvo, ktoré dostávame do vienka a pre mňa je prioritou. A preto sa oň starám,“ povedala pre magazín Vogue.

Izabel Goulart na štadióne  Maracana počas LOH...
Izabel Goulart na štadióne Maracana počas LOH 2016. Autor: SITA/AP, Matt Dunham

Ako rodená Brazílčanka si pobyt na pláži od detstva užívala. „Vždy mi robilo ohromnú radosť tráviť dni na pláži s priateľmi. Vzhľadom na to, že nosíme často plavky, v Brazílii nám veľmi záleží na tom, ako vyzeráme. Od detstva som trávila voľné chvíle vonku a bola som naučená žiť zdravo,“ opísala a pokračovala: „Šport bol vždy súčasťou môjho života. Už v škole som športovala a zúčastňovala som sa všetkých súťaží – od volejbalu cez beh a basketbal až po gymnastiku.“

Brazílske pôvaby počas večera reprezentovala aj...
Brazílske pôvaby počas večera reprezentovala aj Izabel Goulart. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Aký šport je jej „srdcovkou“ v súčasnosti? „Medzi moje najobľúbenejšie aktivity, ktoré sa dajú robiť vonku, patria: beh, pilates a kickbox. Cvičím každý deň a je pre mňa dôležité cvičenia obmieňať.“

Keď ide trénovať von, vždy má pri sebe švihadlo, ktoré jej slúži na zahriatie. „Ale dá sa skákať aj na hotelovej izbe, ak nemáte čas ísť do telocvične,“ odporúča.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#cvičenie #modelka #šport #Izabel Goulart
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku