Sny o zuboch: Čo naozaj znamenajú? Pripravte sa, dobré to nie je

Najrôznejšie sny o zuboch sú dosť rozšírené a traumatizujúce. Či už sa vám zdá o tom, že ste o zuby prišli, že sú pokazené, alebo že sa vám rozpadávajú.

05.05.2015 07:00
zuby - sen - spánok - chrápanie Foto: ,
Sníva sa vám často o zuboch? Nemusí to vždy znamenať niečo negatívne.
debata

Zuby sú významným indikátorom nášho zdravia, sú symbolom mladosti a vitality. Keď sa vám zdá, že ste o zuby prišli, nie je to veľmi dobré znamenie, píše francúzsky denník Le Figaro vo svojej prílohe Madame. Tu je niekoľko možných výkladov snov o zuboch. Keď sa vám zdá, že ste o zuby prišli, je to často známkou istej straty vitality. Nie ste vo forme alebo ste znepokojení. Môže to tiež znamenať, že sa necítite v bezpečí, že máte úzkosť, strach a bojíte sa urobiť významné rozhodnutia.

Strata zubov vo sne môže tiež znamenať, že ste vo svojom živote prišli o niečo podstatné. Keď je vypadávanie zubov sprevádzané krvácaním, znamená to stratu niekoho blízkeho či náhle ukončené priateľstvo. Keď zuby vo sne vypadávajú v dôsledku poranenia alebo pádu, naznačuje to, že ste neuspeli v dosiahnutí cieľov, ktoré ste si stanovili.

Ak sú vypadávajúce zuby pokazené, môže to znamenať, že sa netešíte príliš dobrému zdraviu. O výklade tohto druhu snov je nevyhnutné zvážiť aktuálnu situáciu. Strata zubov môže tiež naznačovať, že pociťujete ostych či hanbu. Môže to ale tiež znamenať zmeny, či už pozitívne alebo negatívne, a nový začiatok, ktorý sa nezaobíde bez ťažkostí. Ak ste vo sne bezzubý, vyjadruje to vašu neschopnosť dosiahnuť vytýčené ciele.

Keď máte vo sne pokazené zuby, zvyčajne sa vydesíte, či to tak nie je aj v skutočnosti. Sny o pokazených zuboch vyjadrujú znepokojenie. Keď vám vo sne niekto dáva chrup do poriadku, znamená to, že potrebujete pomoc. Ak ju prijmete, potom podvedome súhlasíte, že na sebe musíte pracovať. Ak sa zuby lámu, pretože sú príliš krehké, znamená to citovú krehkosť. Pokazené zuby vyjadrujú neúspech, situáciu, ktorá sa zhoršuje a ktorú nedokážete zvládnuť.

Ak máte vo sne krivé zuby alebo narastené tak, že vám bránia správne vyslovovať, znamená to, že neviete dosiahnuť to, aby vám druhí počúvali či rozumeli, či dokonca že sa neodvažuje nejako sa vyjadriť.

Žlté zuby sú známkou starostí a stresu, ktorý narúša váš pokoj. Keď si vo sne čistíte zuby, tak bojujete o to, aby ste sa niečomu ubránili. Veľmi pekné či zlaté zuby vo sne ukazujú na bohatstvo, falošné zuby potom znamenajú, že ste nedokázali niekoho odhadnúť.

Snívanie o mliečnych zuboch vypovedá o tom, že sa na niečo necítite dosť zrelí, ale že by ste takí chceli byť. Ak vnímate vo sne škrípanie zubami, môžete sa obávať sklamanie v priateľovi.

debata chyba
Viac na túto tému: #zuby #zdravie #sen #úspech #city #znamenie

+ Vášmu zdraviu chýba čerstvý vzduch, mali by ste tráviť viac času vonku.
Rozvoj zručností a kvalifikácií môže...

+ Hydratované telo nemusíte mať iba z vody, ale aj z ovocia a zeleniny.
Uvažovať o hypotéke bude zbytočné, snažte...