Hollywoodska XXL herečka: Drastickým diétam vyhlásila vojnu

Rebel Wilson má nadváhu a z hollywoodskej šablóny krásy sa vymyká. Napriek tomu má úspech.

16.12.2014 13:00
Rebel Wilson Foto: ,
Austrálska herečka Rebel Wilson.
debata

Je blond, je veselá a v Hollywoode má úspech. A to napriek tomu, že sa k filmovému ideálu krásy ani zďaleka nepribližuje. Herečka Rebel Wilson (28) má totiž nadváhu. Ale bláznivé či drastické diéty pre ňu neprichádzajú do úvahy.

Celý Hollywood je posadnutý diétami. Niet divu. Kto nezodpovedá „normám“, okamžite vypadáva z kolotoča filmových ponúk. Večný boj s jojo-efektom už na svojom tele okúsilo niekoľko známych tvárí, ktoré sa silou-mocou snažili poprieť svoje gény. Takýmito večnými bojovníčkami sú napríklad Jessica Simpson, Mischa Barton, Mariah Carey či Kirstie Alley.

Herečka Rebel Wilson v šatách od Marina Rinaldi. Foto: SITA/AP, Joel Ryan
Rebel Wilson Herečka Rebel Wilson v šatách od Marina Rinaldi.

A predsa sa v Hollywoode našla výnimka, ktorá svoju postavu hrdo prezentuje na červených kobercoch, hoci nemá vytúženú veľkosť 0. Svoje kilá navyše berie na vedomie, dokonca si z nich vie aj vystreliť. A práve vďaka tomu sa stala vyhlásenou bojovníčkou proti šialeným diétam.

Pred časom dokonca výrobcovia prípravkov na chudnutie zneužili jej meno a ponúkali produkty na zhadzovanie kilogramov. Herečku to veľmi rozčúlilo a na svojom konte na sociálnej sieti vyzývala ľudí, aby takýmto kampaniam neverili. Ona sama by totiž nikdy po takýchto „zázračných“ pilulkách na chudnutie nesiahla.

Komička Rebel Wilson pózuje s cenou, ktorú... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Rebel Wilson Komička Rebel Wilson pózuje s cenou, ktorú získala za výkon v komédii Ladíme.

XXL herečka sa pritom rozhodla žiť zdravo a takisto sa nevyhýba športu. Ale ako sa vyjadrila, na nič drastické by sa nikdy nenechala nahovoriť. Spolieha sa výlučne na zdravú a vyváženú stravu. A takisto pohyb.

96-kilogramov vážiaca herečka Rebel Wilson (28) pochádza z Austrálie a na svojom konte má 26 filmov.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Hollywood #nadváha #XXL #Rebel Wilson