Tieto 3 veci silné ženy vo vzťahu netolerujú. A bodka

13.01.2021 15:00
rozchod, láska, hádka
Takto rozhodne nie! Autor:

Nie vždy ide vo vzťahu všetko ako po masle. Občas sa veci pokazia, zmenia, nie sú také, ako sme si ich vysnívali...

Je na nás, či ich zmeníme. A takisto je na našom rozhodnutí, čo vo vzťahu strpíme a čo nie. Silné a sebavedomé ženy v tom majú jasno – toto do ich vzťahov nepatrí.

Klamstvo a nedôvera

Silné ženy chcú, aby mohli partnerovi dôverovať. Nie je to predsa nič nezvyčajné – dôvera a úprimnosť vo fungujúcom vzťahu. Klamstvá, najmä tie, ktoré sa opakujú – tak s tými takáto žena vo vzťahu rozhodne nezotrvá.

Manipulácia

Chce vám partner diktovať, s kým a ako máte tráviť všetok svoj čas? Ovláda a manipuluje vás spôsobom, že sa pomaly bojíte ísť s kamarátkou na kávu či večer na víno? Takto to nefunguje! Silné ženy si vážia svoju nezávislosť. Vedia, čo ich robí šťastnými aj to, čo robí nešťastných ich partnerov. nepotrebujú nad sebou neustály dohľad.

Žiarlivostné scény

Žiadna žena vo vzťahu nemusí znášať dookola sa opakujúce žiarlivostné scény, špehovanie či vypočúvanie. Na mieste rozhodne nie je sebaupokojovanie vetami ako: „Keď žiarli, tak ma miluje“. Partner nie je ani váš rodič, ani učiteľ či policajt – ak vám nedôveruje, robí vám zo života peklo…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rozchod #partner #klamstvo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Osviežite prístup k zdraviu, vymeníte klasické stravovanie za modernejšie.
Dôležité rozhodnutia budete...

+ Horúčka sa dá liečiť jedine oddychom v teplej posteli a horúcim čajom.
Výhodnejšie nakúpiť nemôžete, máte...