Ešte si počkáte! Ktoré znamenia zverokruhu si na dochvíľnosť nepotrpia?

, 21.09.2020 13:00
meškanie, auto, hodinky, zápcha, šoférovanie,...
Ups... Zasa meškám... Autor:

Prídu neskoro, alebo vôbec. Na tieto tri znamenia je ťažké sa spoľahnúť, ak máte dohovorené stretnutie.

Baran

O baranovi je známe, že je veľmi tvrdohlavý. Pri dosahovaní svojich cieľov je naozaj dôsledný, ale spoľahlivosť nie je jeho silnou stránkou. Svoje meškanie v akejkoľvek oblasti však dokáže „zmazať“ svojím správaním – pri hľadaní výhovoriek je jednoducho očarujúci. Fakt, že čas mu vždy akosi „ujde“, sa mu dá ľahko prepáčiť. Vďaka jeho charizme.

Ryby

Ryby tiež nie sú najspoľahlivejším znamením, pokiaľ ide o dodržiavanie termínov. A namiesto toho, aby schôdzku zrušili alebo odložili, majú tendenciu sa vôbec nedostaviť – bez vysvetlenia nechajú dotyčného čakať. Preto často utrpia nielen ich pracovné vzťahy, ale aj tie priateľské. Hoci medzi kamarátmi majú povesť večných „omeškancov“, náprava je často v nedohľadne. V práci sa dokážu „nakopnúť“ až vtedy, ak im naozaj ide „o krk“. Keď však zistia, že kolegovia či nadriadení sú k ich meškaniu zväčša zhovievaví, náprava sa tak ľahko konať nebude.

Strelec

Strelec miluje svoju slobodu, neustále sa rúti do nových a nových dobrodružstiev. A tiež dosť často strieda priateľov, pretože stereotyp ho nudí. Strelec často z ničoho nič spontánne zruší dohodnutú schôdzku len preto, že mu jednoducho do cesty prišlo niečo lepšie a zaujímavejšie. A preto je určite jedným z najnespoľah­livejších znamení zverokruhu. Na druhej strane, jeho dobrodružná povaha priťahuje do jeho života stále nových a nových ľudí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie zverokruhu #meškanie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemáte dôvod odkladať dohodnuté stretnutie s lekárom, prekonajte strach.
Nenechajte sa zlákať lacným...

+ Preventívnou prehliadkou zistíte informácie o celkovom zdravotnom stave.
Telefónny účet sa mierne zvýšil,...