Teplo a chlad. Známe veci, ktoré zmenia sexuálny život na nepoznanie

25.08.2020 09:00
sex, sprcha, sex v sprche
Najlepšie je využiť tie najjednoduchšie veci. Autor:

Zmena teploty sa prejaví rýchlou zmenou aj v sexuálnom živote. Teplo a chlad sú veličiny, s ktorými sa dajú vyčarovať skutočne intímne okamihy. Skúste zaexperimentovať so stupňami Celzia. V lete je na to ideálny čas.

Čo sú hry lásky so zmenami teploty

Počas leta túžime skôr po osviežení. Preto bude vhodné začať chladom a zmeniť teplotu na mrazivú vášeň. Milovníci pôžitkového sexu totiž vedia, že práve rôzne zmeny v teplote znamenajú nové objavovanie pocitov. Dobrodružné je aj experimentovanie, pretože ponúka širokú plejádu skúseností. Od používania vychladených erotických hračiek, kociek ľadu, alebo z opačného spektra napríklad horúcej čokolády či vosku.

Nejde len o BDSM

Vysoké alebo nízke teploty sú často spájané s praktikami BDSM, ale nemusíte byť žiadnym fajnšmekrom bolesti, aby ste si z nich ukrojili aj niečo pre seba. Je však pravda, že pri cielenej zmene teploty je nutné počítať so stresovou reakciou organizmu. Sami si však určíte, ako veľmi budete chcieť svoje telo stresovať. Občas to môže byť len príjemná zmena, vonkoncom sa nemusíte dopracovať k popáleninám ani omrzlinám.

Iné pocity, iný orgazmus

Lokálne vyvolaný chlad alebo teplo umožnia telu pocítiť úplne iné pocity, ako len intímne dráždenie. Výsledkom je, že sa vo vašom mozgu stretne viacero pocitov naraz. Prvá vlna tých erotických a reakcia na chlad alebo teplo. To dokáže aktivovať nové pôžitky. Pretože už aj magnetická rezonancia dokázala, že mozgové centrá pre slasť a bolesť sú extrémne blízko seba. Ak ich dokážete aktivovať naraz, bude to poriadna erupcia pocitov.

Čo na hry s chladom

Najlepšie je využiť tie najjednoduchšie veci. Napríklad kocku ľadu. Prechádzať si ňou po rozpálenom tele je neskutočne vzrušujúce. Prípadne ňou zájsť na bradavky, na klitoris, kde sa vám to bude pozdávať. Chlad sťahuje cievy, čo v kombinácii s telom rozpáleným túžbou dokáže veľmi zaujímavo potešiť. Podobne môžete využívať zmrzlinu, vychladené dildo, sexuálne hračky z kovu.

Horúce potešenie

Hoci je leto, aj lokálne využitie horúcich predmetov. Obľúbené je napríklad kvapkanie vosku na pokožku. Skvele pôsobia aj krémy s hrejivým účinkom. Treba však vyberať také, ktoré sú určené na intímne hry. Skvele vedia poslúžiť aj nahriate kovy, drahokamy či lávové kamene. Experimentom sa medze nekladú, no vďaka teplotným zmenám na tele prehĺbite svoje zážitky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#teplota #teplo #sexuálny život #chlad #BDSM
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Netrápte sa pri chudnutí, znížte príjem jedla o tretinu a absolvujte prechádzky.
Rozhodnete sa...

+ Zmeníte večerné cvičenie za ranné a budete mať celý deň dosť energie.
Naplánujete oslavu so známymi a...