Najočarujúcejšie zo zverokruhu? Sú to tieto znamenia!

, 24.06.2020 15:00
pekná žena, úsmev, láska, vzťah
Lev je skutočným majstrom, ak chce upútať pozornosť opačného pohlavia. Autor:

Niektorí ľudia dokážu len svojou prítomnosťou vyčarovať určité kúzlo. Pre ich priateľskú povahu to často pôsobí, akoby nemali žiadne problémy.

Očarujúce osobnosti sa rodia v znameniach:

Váhy

Váhy nemajú problém urobiť dobrý dojem na ostatných. Pretože vždy vyhľadávajú pokojné prostredie. Ich pokojný a kontrolovaný spôsob častokrát pomáha spojiť sa s novou skupinkou. Ale pre ich prirodzený šarm pôsobia zaujímavo pre ostatných a najmä v milostnom živote je zárukou, že takmer nikdy nie sú single.

Blíženci

Aj toto znamenie je šarmantné a tiež veľmi sebavedomé. Blíženci vždy vedia, čo chcú a nemajú problém s nadväzovaním nových kontaktov. Ich flirtovanie však zvyčajne končí novým dobrodružstvom. Pri hľadaní skutočnej, pravej lásky, si držia odstup a v rozhovoroch pôsobia nedostupne a dištancujú sa.

Lev

Lev je skutočným majstrom, ak chce upútať pozornosť opačného pohlavia. Často pritom využíva svoj šarm, vo väčšine prípadov stačí. Je si vedomý toho, ako vie druhých ovplyvniť a ako môže jeho očarujúca povaha s ostatnými „zatočiť“. Za svoju magickú príťažlivosť vďačí aj svojim dobrým flirtovacím schopnostiam.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#zverokruh #sebavedomie #šarm #pravá láska #flirt #dojem
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku