Vzťah na diaľku? Tieto znamenia ho ustoja najlepšie

, 22.03.2020 12:00
láska, rozchod, smútok
Chýba vám partner? Autor:

V čom majú niektoré znamenia oproti iným navrch, ak ich od lásky delia kilometre?

Blíženec

Blíženci sú skutočnými majstrami komunikácie a to je vo vzťahu na diaľku veľkým benefitom. Darí sa im zapojiť partnera do svojho každodenného života práve prostredníctvom živej a častej komunikácie. Vďaka tomu sa kilometre nejavia až takou veľkou prekážkou a vzťah na diaľku berú len ako menšiu výzvu, ktorú hravo zvládnu.

Lev

Lev je skutočný romantik a rozdúchať horúci oheň sa mu darí aj napriek kilometrom. Ak s ním prežívate vzťah na diaľku, máte o malé a príjemné prekvapenia pravidelne postarané. V prípade leva preto nie je vylúčené, že v pondelok vás prekvapí v práci stovky kilometrov od domova kyticou kvetov a v stredu už príde osobne. Len tak, aby vás potešil.

Kozorožec

Vo vzťahoch na diaľku sa často vyskytnú špecifické spory, ktoré by boli ľahko riešiteľné, ak by bol partner oproti vám. Ale takto… Ide to ťažšie. Našťastie, kozorožec je skvelým majstrom diskusie a vďaka svojej rozvahe a takisto ochote robiť múdre kompromisy dokáže problém stopnúť v samom zárodku.

Strelec

Strelcovi vzťah na diaľku dokonca vyhovuje. Prečo? Pretože mu ponecháva veľkú mieru slobody, ktorú strelec vo vzťahu potrebuje. Nemá problém vydržať čakať na svoju lásku, následne si spoločný čas o to intenzívnejšie užíva. Každý okamih života si jednoducho vychutnáva – či už osamote alebo vo dvojici.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenia zverokruhu #vzťah na diaľku #vášeň #partner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku