Slávne páry, ktoré sú minulosť, opäť spolu? Ľud si najviac želá Brada Pitta s...

, 14.02.2020 14:59

Sú už dávnou minulosťou, ale niektorí fanúšikovia by ich radi videli znovu spolu. Viete, ktoré celebritné páry by sa podľa verejnosti mali znovu zísť?

Exmanželia Angelina Jolie a Brad Pitt - práve...
Exmanželia Angelina Jolie a Brad Pitt - práve ich by najradšej videlo znova spolu najviac opýtaných vo valentínskej ankete. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

V prieskume spoločnosti OnBuy.com, ktorý vznikol k piatkovému dňu zamilovaných, valentínskemu dňu, bola položená otázka, ktoré slávne dvojice, dnes už po rozchode, by najradšej hlasujúci videli opäť spolu.

Herecký
		pár Angelina Jolie a Brad Pitt
		na...
Herečka
		Jennifer Aniston s cenou SAG za výkon
		v...
+6Herec Zac Efron a jeho
		niekdajšia
		partnerka...

Hoci v posledných týždňoch sa toho veľa popísalo o bývalých manželoch Jennifer Anistonovej a Bradovi Pittovi, ktorí sa spoločne stretli na cenách SAG Awards a blahoželali jeden druhému, prvú priečku v zozname neobsadili. Meno hollywoodskeho fešáka na nej však predsa len figuruje. Z jednoduchého dôvodu: Až 27 percent opýtaných by totiž najradšej videlo opäť ako fungujúci pár Brada Pitta s Angelinou Jolieovou, jeho druhou manželkou.

Herečka Jennifer Aniston a jej exmanžel Brad Pitt.
Herečka Jennifer Aniston a jej exmanžel Brad Pitt. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

S týmto počtom percent sa niekdajší pár označovaný aj skratkou Brangelina ocitol na vrchole rebríčka. Tesne za ním potom skončil Pitt s už spomenutou Anistonovou. Ich znovuspojenie si želalo až 22 percent opýtaných.

Na treťom mieste s číslom 14 percent skončila herečka Emma Stone a jej expartner Andrew Garfield. Nasledoval Zac Efron a Vanessa Hudgens s 12 percentami a Johnny Depp, po boku ktorého by si 9 percent opýtaných želalo znovu vidieť modelku Kate Mossovú.

Herec Andrew Garfield a jeho expriateľka Emma...
Herec Andrew Garfield a jeho expriateľka Emma Stone na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Christophe Ena

V desiatke vybraných párov sa potom ocitli tiež Jenna Dewan a Channing Tatum (8%), Kristen Stewart a Robert Pattinson (4%), Miranda Kerr a Orlando Bloom (2%) a po jednom percente získali Nina Dobrev a Ian Somerhalder s Khloe Kardashianovou a Lamarom Odomom.

Anketa na OnBuy.com prebehla na vzorke 3446 opýtaných, pričom najprv respondeti vyberali desať „najžiadanejších“ zo stovky ikonických párov, aby potom v rámci vybranej desiatky vybrali jednu dvojicu, ktorú by túžili znovu spolu vidieť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Valentín #spolu #prieskum #pár #Jennifer Aniston #dvojica #Brad Pitt #Angelina Jolie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa ďaleko od chorých, ak cestujete vo verejnej doprave.
Vyhnite sa na pracovisku debatám o...

+ Skúsite zachovať optimizmus a dobrú náladu po celý deň.
Investovať do nového bývania sa oplatí,...