Žena v znamení kozorožca: Starostlivá matka, dobrá podnikateľka

Astrológovia túto ženu opisujú v protiklade so ženou, narodenou v znamení strelca. Kým strelkyňa prežije celý život s hlavou v oblakoch, táto žena naopak nohami na zemi.

, 21.12.2019 12:00
žena v znamení kozorožca, kozorožec Foto:
Žena v znamení kozorožca.

Radšej majetok ako zážitky

Podobne, ako býčica, aj ona bude túžiť po majetku, obšťastní ju viac ako zážitky. Nakupuje často a rada, ale dôraz kladie na kvalitu. Keďže len veľmi nerada vyhadzuje alebo daruje veci, kupuje módu, ktorá je nadčasová. Preto má šatník skromnejší, za to však „nevyčísliteľnej“ hodnoty. Táto žena je vkusná, ale decentná. Nemá rada pestré oblečenie, nerada kričí na diaľku. Radšej ostáva elegantná, trošku však predsa len v úlohe „sivej myšky“.

Nechce chudobného muža

Podobný vzťah má aj k zariaďovaniu domácnosti. Vyberá drahé kúsky, na dlhý čas. Preferuje masívne drevo, kvalitné parkety a drahý šatník. Väčšina mužov túto jej vlastnosť ocení, veci sa nečasto kazia a manželku nemusia sprevádzať večne po nákupoch. Ako sme už spomenuli, má rada majetok a tým pádom aj majetných mužov. Keďže sama niečo v živote znamená, nestrpí po svojom boku muža, ktorý „smrdí grošom“.

Starostlivá matka

Žene v znamení kozorožca sa len málokedy finančne nedarí, peniaze k sebe priťahuje ako magnet. Patrí k ženám-kariéristkám a keď sa vyberie svojou vlastnou podnikateľskou cestou, nezvykne sa pomýliť. Na podnikanie je ako stvorená, rada tiež vedie (svoj) tím. Čo sa týka rodinky, ktorá na jej ceste životom nesmie chýbať (ako u žiadneho zemského znamenia), astrológovia vravia, že bude starostlivou matkou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #znamenie kozorožec #vkus #majetok #kariéra #bohatstvo

+ S alkoholom to preháňate, mali by ste sa nad sebou zamyslieť.
Ak máte v práci zvyky a vyhovujú vám, nemeňte to,...

+ Lieky nie sú všetko, niekedy sú viac bylinky, myslite nato.
Dnes vás čaká v práci veľká zodpovednosť, ujmite sa...