Pre tieto tri znamenia sa toho na jeseň veľa zmení!

, 10.09.2019 09:00
zásnuby, vydatá žena
Možno príde aj... Autor:

Leto bolo krásne, ale už sa mnohí tešíme na jeseň. Bude to čas na zmeny a nové dobrodružstvo.

Na jesenné mesiace sa môžu tešiť predovšetkým tieto tri znamenia zverokruhu. Môžu očakávať pozitívne zmeny, nielen v oblasti lásky a vzťahov, ale zažijú tiež veľa úspechov a šťastia.

Býk

Býci budú mať túto jeseň chuť na flirtovanie. Budú mať takú dobrú náladu ako už dlho nie a bude z nich vyžarovať pozitívna energia. Nakazia ňou aj ostatných, upozorňujú na seba. V nadchádzajúcich mesiacoch spoznajú veľa nových ľudí a vytvoria nové priateľstvá. Môže sa medzi nimi nachádzať dokonca aj nový partner! Pozitívne zmeny čakajú aj zadaných býkov. Dôležitým rozhodnutím môžu byť zásnuby, spoločné bývanie či prírastok do rodiny.

Kozorožec

Aj pre kozorožca bude táto jeseň nezabudnuteľná, najmä na poli kariéry. Všetko pôjde ako po masle, k úspechu majú vyšliapanú cestičku. Všetko bude fungovať podľa jeho predstáv, všetci ocenia jeho kreatívne nápady a budú obdivovať jeho ambície. Konečne sa kozorožcovi dostane uznania, po ktorom tak túži a ktoré si skutočne zaslúži.

Váhy

Nielenže majú na jeseň narodeniny, pozitívne ich prekvapia aj hviezdy. Váhy so statusom single sa túto jeseň zaľúbia a budú v siedmom nebi. Motýle v bruchu, ružové okuliare, život je náhle taký krásny… Aj zadané váhy objavia vo svojej polovičke niečo nečakané a ich vzťah sa posilní. Snáď príde aj žiadosť o ruku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#zverokruh #zmena #zásnuby #šťastie #pozitívna energia #flirt
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Harmóniu dosiahnete ak sa začnete namiesto klebiet venovať koníčkom.
Nezabudnite na vyzdvihnutie...

+ Zhoršený zrak je potrebné riešiť, nenechávajte problémy na neskôr.
Potrebujete sa poobliekať do zimného...