Tri znamenia, ktoré nevedia dať najavo emócie

, 19.07.2019 09:30
strach, emócie
Všetko si nechám pre seba. Autor:

To, že nie každý rád rozpráva o svojich pocitoch, nie je žiadna novinka. Jednoducho sú osobné myšlienky, ktoré si niektorí najradšej nechávajú len sami pre seba.

Sú však tri znamenia, ktoré o sebe neprezradia nič, s ktorými „nepohnete“ a svoje city a pocity neukážu ani za svet.

Blíženci

Ľadová kráľovná / ľadový kráľ, čo sa týka rozprávania o emóciách. Blíženci sú povrchní, chladní, nezaujatí a nemajú ani zmysel pre romantiku. Na všetko sa pozerajú objektívne, s veľkým porozumením, preto často vyvolávajú dojem, že sú arogantní. Len čo sa v ich prítomnosti ocitne emocionálny človek, začnú byť nervózni a snažia sa tému zmeniť – s vtipom a veľkou dávkou irónie.

Panna

Ani panna nevie ukázať najavo svoje city. Patrí k znameniam, ktoré aj na Facebooku toho o sebe prezradia čo najmenej. Všetko ostáva skryté, bublá pod povrchom… Platí to aj v láske, je pre ňu nesmierne ťažké vyjadriť svoje city svojej polovičke, ťažko jej tiež padne, keď vyznávajú lásku jej. Panny majú pre svoju „nudu“, ktorú vysielajú do sveta, najmenej kamarátov zo zverokruhu.

Kozorožec

V prípade kozorožcov je to trochu iné. Vo svojom vnútri bojujú s emóciami, nechcú ich však vynášať von, pretože majú strach, že by ich sami začali brať vážne. Kozorožec je človek s „kamennou tvárou“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#nuda #emócie #tajomstvo #zverokruh #arogancia #irónia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepokojný spánok vám znepríjemní deň, nerobte vážne rozhodnutia.
Práca na vás počká aj keď budete...

+ Obmedzíte príjem strukovín, ich časté používanie vás môže nadúvať.
Peniaze budete mať pod kontrolou a...