Tri najnudnejšie znamenia zo zverokruhu!

, 26.04.2019 15:00
Nuda alebo stereotyp? Chce to nový vietor
Nie každý je extrovertný, humorný a spoločenský... Autor:

Nie každý je extrovertný, humorný a spoločenský. Vo zverokruhu sú aj nudné znamenia, s ktorými napríklad spontánne výlety neprichádzajú do úvahy.

Panna

Panna teda rozhodne nepatrí k zabávačom, to nie. Ľudia, narodení v tomto znamení sú perfekcionisti a nič nenechávajú na náhodu. Ak nad niečím stratia kontrolu, svet sa im zrúti. Takže niet divu, že s nimi nezažijete skutočne žiadne dobrodružstvo.

Kozorožec

Kozorožec je slušný a skôr pragmatický. Je preňho ťažké odviazať sa a baviť sa „len tak“, to skutočne nepatrí k jeho „silným“ stránkam. Jeho strach strápniť sa pred priateľmi častokrát ovplyvní jeho správanie a výsledkom je, že pôsobí nudne.

Vodnár

Vodnár sa môže pýšiť priam geniálnymi nápadmi, škoda, že ich nedokáže aj realizovať. Jednoducho, nie je vytrvalý. Hoci ho priatelia obdivujú pre jeho tolerantnú a prívetivú povahu, často sú zaskočení tým, aký vie byť nudný a častokrát zrušiť všetky plány.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#nuda #zverokruh #dobrodružstvo #náhoda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku