Štyri tipy na sexuálne radovánky, ktoré si môžete užiť už dnes večer

23.02.2019 17:00
sexi učiteľka, erotika, fantázia
Rozdeľte si úlohy večera a rozihrajte vašu aj partnerovu fantáziu. Autor:

Nemáte čas ísť nakupovať do sexshopu, ani venovať sa extra dlhej príprave. Napriek tomu máte chuť zažiť krásny, vášnivý večer, prípadne aj noc plnú erotiky a sexu. Dnes vám poradíme, ako to docieliť a zbaviť sa stereotypných vzorcov v posteli.

Skúste to hrou

Povedzte si rovno pri večeri, kto dnes bude ten dobrý ako zlý. Kto bude šéf a kto zamestnanec, alebo učiteľ a školáčka, prípadne naopak, pani učiteľka, ktorá si robí zálusk na mladého žiaka. Rozdeľte si úlohy večera. Nepotrebujete žiadny kostým ani rekvizity. Stačí byť úplne obyčajnými ľuďmi, len si trošku spestriť pozície. Takéto hry rozihrajú vašu aj partnerovu fantáziu a môžete spolu objaviť nový rozmer vzrušenia.

Zamilujte sa do seba

Nie je to úplná hlúposť. Pretože mnohí partneri na seba prestali pozerať zamilovanými očami. To znamená, že im dúhovky zatienil čistý pragmatizmus. Dajte si pohár vína a vráťte sa do minulosti. Zaspomínajte si na krásne chvíle randenia. Na vyznania lásky. Na pekné miesta, kde ste boli spolu. Už to stačí, aby sa vo vašom tele začali produkovať hormóny dobrého pocitu a spolupatričnosti v hojnejšej miere. Chyťte sa za ruku, pohladkajte, objímte. Uvidíte, ako bude niečo inak. Vzrušujúcejšie, krajšie a keď si potom už dáte dole tričko, bude to o niečom inom.

Rýchlovka na netradičnom mieste

Tiež ste posteľní klasici? Ale no tak. Či už máte dvojposchodový dom alebo jednoizbový byt, vždy sa dá nájsť dosť priestoru, aby ste si užili sex inak. Na práčke, na linke, na kuchynskom stole. V obývačke, na zemi, vo vani, v detskej izbe. Zmeňte miesto a uvidíte, že sex je iný. Okolie na nás neuveriteľne vplýva. Preto ak bude iné okolie, bude iné aj milovanie. A chceli ste predsa rýchlu zmenu, či nie?

Pustite si spolu…

Erotický film, prípadne jemnejšie porno. Toto stimuluje mužov po celej planéte. A povedzme si úprimne, aj mnohé ženy pri tomto žánri prežijú pár pekných osamelých chvíľ. Prelomte tabu a pozerajte spolu. Dokonca možno nájdete aj spoločné epizódy, ktoré vás vzrušia. Nie je to o lacnom ukájaní. Ale o spoločnom vzrušení, jeho náraste a uvidíte, ako vám to pôjde takto v skupine s hercami. Je to zážitok, ktorý mnoho dvojíc vníma ako inšpiratívny.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#zamilovať sa #vášeň #sexuálne hry #rýchlovka #milovanie #fantázia #erotika #erotický film
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku