Muž v znamení raka: Potrebuje sa odpútať od matky

, 29.06.2018 15:00

Ženy, ktoré randíte alebo už žijete s mužom v znamení raka, majte sa na pozore. Vedzte, že s ním si "beriete" aj jeho mamu. Sú spätí ako dve nádoby...

Muž v znamení raka.
Muž v znamení raka. Autor: SHUTTERSTOCK

Za všetkým hľadajte matku

Znamenie raka je tým typické. Ak ide o ženu, astrológovia ju charakterizujú ako dobrú matku, ktorá si bez tejto funkcie nevie predstaviť život – a deti od nej odchádzajú veľmi neskoro (niektoré vôbec). Deťom v znamení raka sa ťažko odchádza do školy v prírode, sú neustále zavesené do matkinej sukne. A muž? To isté, len v zelenom! Mimochodom, neznáša samotu.

Je rodinne založený

Takže mama lepšie varí, mama vie všetko lepšie a treba ju často navštevovať. Muž v znamení raka je rodinne založený a matku uprednostňuje pred ženou… V tomto prípade je dobré, ak stretne takú ženu, ktorá bude trochu „nad vecou“, prípadne si so svojou svokrou vybuduje veľmi priateľský vzťah, ale zároveň učiť muža odpútať sa od tejto dôležitej osoby.

Za city sa nehanbí

Tento muž je veľmi citlivý. Nepatrí k silným mužom, ktorí „neplačú“. Vie plakať, ak to tak cíti a za svoje prejavené city sa vôbec nehanbí. Bazíruje na harmónii domova – rád by mal žienku, ktorá nielen navarí a svojimi koláčmi rozvonia celú domácnosť, ale ju aj zútulní. On sa potrebuje rád vracať domov po náročnom dni. Domov nie je preňho provizórnym miestom, kam chodí len prespávať.

Keď prídu deti…

Keď prídu deti, pod mužom v znamení raka sa doslova „zatrasie stolička“. Vníma to tak, že prichádza o svoju dôležitosť, už nebude u ženy ten „prvoradý“. Môže nastať skutočná kríza vo vzťahu, a preto je dobré, aby prevzal na seba niektoré úlohy, aby žene pomáhal s dieťaťom, aby sa mohla vyspať, nabrať sily a venovať sa mu tak, ako predtým… Bude dobrým otcom!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#svokra #materstvo #emócie #samota #znamenie rak
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pracujte na pravidelnom pohybe a budete na tom fyzicky lepšie.
Naučíte deti odkladať...

+ Skúsite zachovať optimizmus a dobrú náladu po celý deň.
Investovať do nového bývania sa oplatí,...