Má chuť na sex? Oči ho prezradia

16.01.2018 09:00
sex, vzťah, intimity
Dokážete si povedať očami, že máte chuť na sex? Autor:

Dohováranie sa mužov a žien v niektorých oblastiach môže byť problematické.

Pokiaľ však ide o sex, medzi partnermi by mal vládnuť jazyk, ktorému dokážu porozumieť obaja. Ako vyjadriť túžbu po sexe smerom k partnerovi bez slov a celkom jednoznačne? Predsa očami.

Ak túžite zistiť, že váš partner práve v istej chvíli túži po sexe, musíte sa mu zahladieť do očí. Práve oči prenášajú tieto signály medzi partnermi najvýraznejšie. Sú erotogénnou zónou, pretože sa v nich odráža túžba.

Očami si navzájom vyšlete signál, ktorý je „akýmsi“ lákadlom, pozvánkou na vášnivú hru. Ak vás partner pozná, vašu výzvu pochopí okamžite.

V očiach sa stretávajú pocity oboch partnerov. Signály poslané z očí do očí dokonca túžbu partnerov ešte zvýraznia, podčiarknu. Pozorovanie partnera preto zohráva dôležitú úlohu aj v momente, kedy ho žiadate týmto spôsobom o sex. Zreničky reagujú troma spôsobmi.

  • Ak má partner pri vašej očnej výzve zreničky zväčšené, má záujem o to isté, o čo aj vy. Platí to pre ľudí, ktorí sú spolu dlhší čas, ale aj pre tých čerstvo zaľúbených.
  • Ak prebehne prvý vymenený signál a obaja sú už mierne vzrušení, zreničky sa zúžia.
  • Následne po sexe a orgazme sa zreničky opäť rozšíria. Aj takto sa dá zistiť, či bol orgazmus skutočný alebo len hraný.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#problém #vášeň #oči #túžba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pred cvičením nezabudnite na strečing, inak hrozí natiahnutie svalov.
Šanca na výhru je minimálna, hraním...

+ Zabudnite na prejedanie a vyprážané jedlá vynechajte z jedálnička.
Pokiaľ uvažujete nad úverom,...