Kde nájsť horúce inšpirácie počas zimy?

30.11.2017 13:00
Masáž
Masáž ako predohra funguje najmä počas zimných večerov. Autor:

To, že za oknami klesá teplota nemusí byť dôvod ochladenia aj vo vašej spálni. Práve naopak. Väčší podiel súmraku a tmy priam zvádza, aby ste si pod perinou „zakúrili“. A nielen tam.

Zimné radosti

Pravdou je, že zima oreže z množstva milostných aktivít. Exteriéry neprichádzajú do úvahy a prakticky všetky aktivity od predohry až po milovanie sa musia odohrávať v interiéri. No kto si myslí, že medzi štyrmi stenami sa nedá nájsť dostatok zdrojov vášne, je extrémne krátkozraký.

Pri čaji

Možno ste to ani netušili, ako významné afrodiziakum je obyčajná šálka čaju. Môžeme opomenúť na chvíľu jeho priaznivé účinky na zdravie. Aj čo sa týka erotiky, dokáže sa suverénne prihlásiť o slovo. Zelený a čierny čaj skvele povzbudia a aj skorší večer vás neunaví. Ovocné čaje krásne rozvoňajú izbu, prehrejú telo a rozšíria cievy, čím zlepšia prekrvenie a milovanie bude intenzívnejšie. Ak si navaríte napríklad šálku harmančeka, je to čaj, ktorý veľmi rýchlo zníži stres a uvoľní myseľ. Dvojkombinácia, aby vám večer v posteli „chutil“ lepšie.

V literatúre

Zima predstavuje dokonalý čas na malý doškoľovací kurz z oblasti erotiky. Večery sa predĺžia a možnosti objavovať tajomstvá Kamasútry, alebo ďalších škôl sexu na zlepšenie erotiky sú rozhodne zaujímavejšie, ako prepínanie televíznych programov. Navyše aj pri sexe platí to, čo aj v bežnom živote. Štúdium posúva obzory a zaháňa nudu aj stereotyp.

Sami v sebe

Nepotrebujete prakticky nič. Možno len trochu atmosféry a času na seba. Sadnúť si na gauč, alebo rovno do postele. Dať si do dlaní levanduľový olej a začať. Na partnerskú a jemne erotickú masáž nepotrebujete masérsky certifikát. Pocit zo vzájomnej nahoty s milovaným človekom, horúcej pokožky a túlenia, ako aj škrabkania, jemného masírovania zatuhnutých miest je krásny spôsob, ako si telesne spríjemniť chladné dni a zahriať sa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#láska #intimity #milovanie #čaj #erotika #Kamasútra #masáž
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sychravé počasie nepodceňujte, môžete veľmi rýchlo prechladnúť.
V zamestnaní neočakávajte zmeny, výška...

+ Na vysušenú sliznicu budete musieť použiť vhodný liek z lekárne.
Nemáte dôvod rozmýšľať nad zmenou...