O muža, v znamení strelca, je všade bitka

, 29.11.2017 11:00

Kľúčovým slovom tohto znamenia je spravodlivosť. Muži, narodení v druhej polovici novembra, resp. v prvej decembrovej, ju budú hájiť a všade hľadať.

Muž v znamení strelca.
Muž v znamení strelca. Autor: SHUTTERSTOCK

Nerád sa nudí

Žena, ktorá spozná tohto muža, hneď pochopí, že tento muž sa nerád nudí. Nie je podobný mužovi, v znamení panny, ktorý si vystačí s televízorom a diaľkovým ovládačom. Má rád aktivitu, nikdy to však nesmie hraničiť so stereotypom. Ak bicyklovať, potom zakaždým inou trasou, ak cestovať, zakaždým spoznať iné miesto. Ale svojim záľubám je vernejší ako muž v znamení blížencov.

Rýchlo vzbĺkne

Vie sa s partnerkou pohádať do krvi. Nezabúdajte, že strelec je ohnivé znamenie (spolu s levom a baranom). Znamená to, že vzbĺkne hnevom, ale tak rýchlo, ako ho čosi nahnevalo, tak rýchlo na to dokáže zabudnúť. Povie si však svoje, nenechá partnerku na pochybách. Pozitívne však je, že staré krivdy nevyťahuje po rokoch (na toto je expert škorpión).

Treba ho počúvať a obdivovať

Muži, narodení v ohnivých znameniach sú radi, keď ich druhí obdivujú. Mať obdiv, byť úspešný, ten pocit, keď ho druhí (s otvorenými ústami) počúvajú… To je strelec. Mimoriadne rád v centre pozornosti. Toto naozaj nie sú len takí „obyčajní“ muži. Ak ste mali možnosť spoznať strelca, len tak ľahko naňho nezabudnete… Veľa toho zažil, veľa pozná, nikdy sa s ním nemáte šancu nudiť.

Ženy sa oňho pobijú

Keďže vymenované imponuje mnohým ženám, počítajte s tým, že oňho bude „bitka“. Je známa ich prelietavosť a preto musí byť strelcova partnerka v neustálom strehu. Podobne, ako lev či baran, ani strelec sa rád neviaže. Ak sa však už zaviaže, môžete si byť istá, že ste preňho tou pravou. Dlho totiž zvažoval, kým vás stretol…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#nuda #spravodlivosť #znamenie strelec #dobrodružstvo #adrenalín
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku