Naozaj vás tak veľmi zaujíma minulosť?! Žiarliť na jeho ex je hlúposť

13.10.2017 11:00
nevera, vzťah, láska
Zasa uvažujete, že vás vo vzťahu ohrozuje jeho bývalá? Autor:

Iste, ste zvedavá aj na to, ako žil predtým, než vás stretol. Pýtate sa na jeho partnerky, vyzvedáte.

To je v poriadku. Ale otázkou je, ako s týmito informáciami naložíte. Zničia vám nový vzťah?

Na čo vám je toľko informácií? Ak partner nemá žiaden záujem donekonečna rozprávať o svojej ex, prečo ho do toho nútite? On považuje minulosť za uzatvorenú, vy sa v nej túžite „rýpať“. Práve týmto spôsobom ho priam nabádate k tomu, aby sa opäť začal zamýšľať nad svojou bývalou láskou. A čo ak…

Bojíte sa jej? Porovnávate sa s ňou a vo vašich očiach je víťazkou ona. Zamyslite sa nad tým, prečo sa podceňujete. Má plnšie pery či o pár kíl menej? Alebo to dotiahla ďalej ako vy? V takomto prípade nejde tak ani o to, že vám vadí ona, ale že ste nespokojná sama so sebou. Máte vo svojej moci byť štíhlejšia aj úspešnejšia, len sa vám do toho akosi nechce. A tak sa radšej utápate predstavami o nádhedrej a dokonalej expriateľke vášho drahého, ktorá čaká na svoju opätovnú šancu. Tento prístup je hlúposť, zamerajte sa na seba, nie na ňu.

Ste v novom vzťahu neistá. Ale zvaliť svoju neistotu na inú ženu? Po vašom boku je predsa muž, nie ona. Neveríte mu? Necítite sa byť dostatočne milovaná? Tak tieto úvahy smerujte k nemu. Jeho ex s tým nič nemá. Váš vzťah nijako neohrozuje. Ak sa vám niečo nezdá, ste tu vy dvaja, ktorí sa musia o problémoch rozprávať. Utápanie sa žiarlivosťou či nenávisťou k žene, ktorú ani poriadne nepoznáte, problémy s vašou neistotou nevyrieši.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#žiarlivosť #exparnerka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sledovanie televízie vašim očiam nerobí dobre, nájdite si nové hoby.
Škody v zamestnaní napravíte ťažko,...

+ Vážne veci dnes riešte s chladnou hlavou.
Dodržujte si odstup v práci, nezabúdajte na dychtivých...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk