Čo muži chcú, aby ženy o sexe vedeli

, 20.09.2017 13:00
sex, vzťah, intimity
Aj muži potrebujú počuť komplimenty. Autor:

Ak sa po sexe nechcú túliť s vami v posteli, ešte to neznamená, že vás nemilujú.

Aj muži potrebujú odozvu či kompliment

Mnoho žien si myslí, že muži sú počas sexu tak zaplavení testosterónom, že myslia výlučne na to, čo sa deje v posteli. Žiadna neistota neprichádza do úvahy. Ale nie je to pravda. Podobne ako ženy, ktoré očakávajú obdivný pohľad či výkrik nadšenia, keď zo seba zhodia šaty, komplimenty pred, počas aj po sexu chcú aj muži. Iste, sú medzi nimi aj takí, ktorí o svojich výkonoch či vzhľade nepochybujú, ale tých je málo.

Majú strach z „blízkosti“, nerobí im dobre

Všetci ľudia sa po sexe nesprávajú rovnako. Zatiaľ, čo vy sa túžite k nemu pritúliť a len tak si vychutnávať spoločnú blízkosť, on zamieri do kuchyne, uvarí si kávu a sadne si za stôl. Nie, oni vám nechcú nutne povedať, že majú vašej prítomnosti dosť. Mohli sa len zľaknúť náhlej blízkosti, silných citov, ktoré ich z čista-jasna po noci plnej sexu zaplavili. Potrebovali ich ventilovať, utriediť si prežitej noci pocity a možno rozmýšľať, čo sa vlastne stalo. Veď sa práve do niekoho zamilovali…

Nechcú súperiť

Je to detinská predstava, že muži sa chvália svojimi „posteľnými“ dobrodružstavi. Možno niektorí to robili počas strednej ši vysokej školy. Ale teraz? Túžia po tom, aby ste počas sexu mali v hlave iba ich. Nič viac a nič menej. A nikoho iného, samozrejme, Overiť si to, samozrejme nemôžu, ale táto túžba je silná. V posteli so ženou sú sami za seba, je pre nich veľmi zraňujpúce, ak z vašich úst odznie netaktná poznámka práve v takýchto chvíľach – najmä smerom k ich sexuálnym zručnostiam. Nie, neznamená to, že ak sex nefunguje, máte mlčať. Ale slová treba vyberať opatrne, je na mieste tréning a experimenty, ktoré napokon pôsobia, že muž súperiť v posteli s nikým nebude.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#láska #túžby #blízkosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pracujte na pravidelnom pohybe a budete na tom fyzicky lepšie.
Naučíte deti odkladať...

+ Nepokojný spánok vám znepríjemní deň, nerobte vážne rozhodnutia.
Práca na vás počká aj keď budete...