Nový objav na obzore? Nerozprávajte mu o iných mužoch

, 15.06.2017 11:00
žena, muži, sok, nevera
Mnohých mužov sok v láske skôr odradí.

Či už máte za sebou rozchod alebo v práci okolo vás krúži šikovný kolega, téma "iní muži" by mala zostať v prípade nového objektu po vašom boku tabu. Inak ho veľmi ľahko stratíte. Tu sú dôvody.

Ak sa vás opýta na vaše predošlé vzťahy, je na mieste odpovedať. Vysvetlite mu, kto bol váš ex aj prečo sa váš vzťah rozpadol. A to stačí. Aj jemu. Má o vás záujem a tak ho celkom prirodzene zaujíma váš predošlý život. Ale musíte vedieť, kedy o bývalých vzťahoch treba skončiť. Muži chcú vedieť fakty, nie nekonečné opisy toho, čo sa vám nevydarilo. A už vôbec nechcú počúvať dlhé príbehy o iných mužoch vo vašom živote. Nepokazte si začínajúci vzťah niečím z minulosti, čo by ste už mali mať dávno uzavreté.

Ak sa mu naozaj páčite, chce byť pre vás mužom s veľkým M. Pokúša sa na vás zapôsobiť, tak mu to nekazte. Skôr ho podporte v jeho snahe. Aj tým, že mu nebudete opisovať, čo ste počas dňa zažili s inými – hoci ide z vášho pohľadu o maličkosti, zamilovaného muža môžu raniť a dokonca odstrašiť. Ak by v počiatkoch vzťahu usúdil, že sa okolo vás „točí“ mužov priveľa, môže ho to „nakopnúť“, aby sa snažil ešte viac. Ale len do istého okamihu, kedy ešte nebude naňho konkurentov priveľa – potom to môže pôsobiť skôr demotivujúco, ako povzbudivo. Zbalí si veci a dá vám zbohom. Pôjde niekam, kde ho nečaká toľko komplikácií.

Nie všetci muži sú o ženu pripravení bojovať. Môžu byť menej prieborní, napriek tomu veĺmi fajn. Vaše slová o super kolegoch, kamarátoch či susedoch, ktorí sa okolo vás točia, mu spôsobia stres. A nech by ste sa mu akokoľvek páčili, ak niekto stres rád nemá, radšej „zaradí“ spiatočku, než by mal žiť v neustálom strachu, že do vášho života opäť príde ktosi nový.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #partner #BOJ #šok
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dbajte na svoju hygienu a častejšie si začnite umývať ruky.
Neskladujte peniaze na bažnom účte, informujte...

+ Venujte sa dnes príjemným činnostiam a načerpajte novú energiu.
Nevyhadzujte dnes zbytočne peniaze nato čo...