Pohodlná žena v znamení býka: Neznáša zmeny, nerada velí

Úvod patrí teraz mužom: Vyhrali ste! Toto znamenie je verné, a to nielen po sexuálnej stránke. Zotrvá, bude vás ľúbiť, ako sa vraví, "až za hrob".

Ani hysterka ani koketa. Taká je žena v znamení Býka
Ani hysterka ani koketa. Taká je žena v znamení býka.
Autor:

Ľahko sa stane závislou

Astrológovia však upozorňujú na črtu, ktorá niektorým mužom imponuje, iných desí: Tieto ženy sa ľahko a rýchlo stanú závislé od partnera. Dôvodom môže byť aj ich lenivosť a pohodlnosť – základné charakteristické črty býka. Inak je to žena príťažlivá a zvyčajne máva veľký úspech u opačného pohlavia. Rozhodne sa nemôže sťažovať.

Priťahuje ju istota

Býka priťahuje istota. Nie je ako žena v znamení strelca, ktorá žije doslova pre dnešok a čo bude zajtra, ju nezaujíma. Pre býka je typické hniezdenie, vlastné hniezdočko, kde sa musí cítiť skutočne výnimočne. Viac ako na dovolenky, minie peniaze práve na zariaďovanie svojho interiéru. Pekné izbičky dopraje aj svojim deťom. Navyše, má vkus.

Čítajte viac o iných znameniach

Všade dobre…

V znamení býka sa rodia konzervatívni ľudia, ktorí len neradi prijímajú zmeny vo svojom živote. Na čo si zvyknú, to chcú mať nadlho. Aj preto sa tieto ženy vyznačujú tým, že zotrvajú v jednej práci možno aj celý život, málokedy sa rozvádzajú, nerady menia a cestujú. Najlepšie sa cítia tam, kde to poznajú. Doma!

Nerada velí

Vzdialiť sa od tejto ženy by sa mal každý prelietavý muž, ktorý túži po slobode – baran, strelec a vodnár. Ak nájde toho pravého, nebude sklamaný. To, čo vie poskytnúť, je spoľahlivosť a zodpovednosť. Čo sľúbi, to platí. Nielen vo vzťahu, ale aj v práci, ak sa táto dáma stane náhodou nadriadenou. Náhodou, pretože v takej funkcii sa ani náhodou necíti ako ryba vo vode.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
vrak, nehoda

Pri nehode na Považí vyhasol život spolujazdkyne. Šoféroval jej manžel

23.04.2017 16:29

Život spolujazdkyne Miroslavy Š. (46) si vyžiadla vážna dopravná nehoda, ktorá sa stala v nedeľu ráno medzi obcami Klobušice a Prejta v okrese Ilava.

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie OBSE na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.