Prekvapivé maličkosti, ktorými ženy vraždia mužskú túžbu!

27.03.2017 14:30
erekcia, sex, posteľ
Nesprávna komunikácia v posteli zabíja túžbu. Autor:

Možno to nerobíte cielene, ale vytrvalo. Muž vychladne z vášnivého milenca na kus chlapa, ktorý nemá záujem o vás ani inovácie.

Možno je za tým práve správanie ženy, ktoré zadusilo jeho pahrebu. Na čo si teda vo vzťahu dávať pozor, aby to nedopadlo zle?

Prílišná panovačnosť v sexe

Ženy to robia nenápadne, ale dosť často. Určujú, kedy je na sex vhodný čas a kedy jednoducho nie je šanca obmäkčiť ich na nežnosti. Na volanie muža sú hluché. Sex je len vtedy, ak má naň chuť nežnejšia polovička a muž sa musí prispôsobiť. Časom sa však stane z neho človek, ktorý nevyvíja žiadnu aktivitu, pretože má pocit, že aj tak o ničom nerozhoduje a to, či sex bude alebo nie, aj tak nie je v jeho réžii.

Podceňovanie

Hovorí sa, že stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou. Ak budete sto, dvesto, tisíckrát otrepávať milencovi o hlavu, ako máte škaredé prsia, veľký zadok, celulitídu, alebo čokoľvek, aj to, čo prehliadal zrazu uvidí. Ak ste boli pre neho najkrajšia, začne mať pocit, že asi zle vidí. Skutočne ho dokážete presvedčiť o tom, že sa mu nemáte páčiť. No a potom? Kto by sa mal chuť milovať? Nepresviedčajte celý život muža, že si vybral zle. Nedopadne to dobre.

Konzervativizmus

Muži zbožňujú divošky, dračice, vášnivé, až ženy na hranici ľahkých. To sú pre nich presne stimulátory erotiky a túžby. Ženy, ktoré baví sex a nemajú predsudky len preto, že je niečo proti norme klasiky. Prílišný konzervativizmus v posteli u muža zatlačí jeho vášeň do úzadia. Problémom je, že často ju v ňom následne prebudí iná žena.

Slovník

Pripisuje sa mu dosť malý význam, ale muži sú veľmi citliví na to, čo ženy vypustia z úst. Nie nadarmo sa hovorí, že porozumenie je základom aj sexuálneho porozumenia. Muži sú citliví na afektovanie, prípadne naopak na hrubé výrazy, či maznanie pri predohre. Slová majú veľkú moc. Vedia vzbudiť túžbu, ale aj ju absolútne rozložiť. To znamená, že je dôležité rozumieť partnerovi v komunikácii, inak to nebude s ním ľahké ani v posteli.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vášeň #komunikácia #túžba #podceňovanie #chyby v sexe
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prečistíte si hlavu a zregenerujte svoje fyzické i psychické sily.
Vaša snaha, ktorú v práci...

+ Držte sa ďaleko od chorých, ak cestujete vo verejnej doprave.
Vyhnite sa na pracovisku debatám o...