Typy žien, ktoré mužov najviac rajcujú. Máte niečo z nich?

15.01.2017 08:00
žena, sebavedomie, krása
Nežné a nevinné stvorenie funguje na chlapov magneticky. Autor:

Na ženách existuje niekoľko charakteristických prvkov, ktoré muži doslova a do písmena žerú. Preto vedia byť sexuálne atraktívnejšie ako priemer.

Nie je to v genetike, ani dobrej postave, ale v cielenom vrstvení toho, čo muži považujú za skutočnú ukážku sexuálnej atraktivity.

Neviniatka

Drobné a útle ženy u mužov vyvolávajú najanimálnejší pocit ochrany a preto jednoducho vždy zaujmú. Predstavujú archetyp Lolity, ktorý mužov vzrušuje aj bez toho, aby si to pripustili. Ak aj nemáte dosť úzke boky a nenosíte najmenšie dospelé číslo oblečenia, je možnosť byť nevinnou aspoň v rámci správania. Nesnažte sa byť v spoločnosti erdeg babou. Na to ulovíte akurát podgurážených štamgastov miestneho pohostinstva. Nežné a nevinné stvorenie funguje na chlapov magneticky, pretože v nich vytvára možnosť byť hrdinami.

Vkusne vyzývavé

Nie je vyzývavosť ako vyzývavosť. Dať si obtiahnuté legíny s obvodom zadku ďaleko za ideálnymi mierami, nie je lichotivé ani sexi. Je vhodné odhadnúť telesné klady a zvýrazniť ich na úkor nedostatkov. Ukázať mužovi kúsok nahej pokožky, hlbokého výstrihu, či odhalených nôh, ale vo vkusnom prevedení. Iba to je magnetické. Rovnako silné, ako pre ženy osemdesiatpercentné zľavy v obchode so značkovým oblečením.

Svetáčky

Je to fenomén posledných rokov. Muži už prestali pátrať len po dobrých gazdinkách. Tie vlastne už ani nie sú v kurze, keďže sa rozmohli aj zdravé reštaurácie, donáškové služby a chlapi pochopili, že varenie môže byť umenie. Omnoho viac ich rajcuje, ak žena rozumie chlapskej rétorike. Teda je ženská, žiadna feministka, ale rozumie autám, literatúre, miluje cestovanie, dobrodružstvo a chute sveta. Táto vlastnosť u generácie mileniánov a mladších vyvoláva neovládnuteľnú žiadostivosť.

Cieľavedomé

Chlapi dnes ženy lovia často podľa vlastných záujmov. Napríklad v posilňovni, v knižnici, alebo aj na internete v rôznych fórach a hobby skupinách. Pre chlapa totiž nie je nič vzrušujúcejšie, ak má s partnerkou spoločnú vášeň. Tá sa veľmi často prenáša do dokonalého porozumenia v posteli. Zápal pre život odráža aj zápal pre sexuálne radovánky. Tieto dve veci spolu neoddeliteľne súvisia. Preto ak spojíte spoločnú vášeň a dáte aj prísľub, že v posteli nie ste outsider, nie je možné, aby o vás chlap neprejavil eminentný záujem.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#sebavedomie #príťažlivosť #vyzývavosť #charekter #sexuálna atraktivita
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste si chrániť pokožku, zabudnite na návštevu solária.
Keď ste pod stresom robíte chyby,...

+ Počuli ste už o otužovaní? Je ten správny čas na to vyskúšať ho.
Túžite, aby sa vaše sny zrealizovali,...