Ohromte ho na prvý šup! Ako na to?

, 14.11.2016 15:00
lúka, tráva, vzťah, láska, kliešť, jar
Len ho nechajte, aby sa snažil. Autor:

Poznáte zlaté pravidlá randenia, ktoré stopercentne na muža zaberú? Naučte sa ich a máte ho v hrsti.

Moment ohúrenia

Ako ho prekvapiť a vyčariť mu úsmev na tvári? Zistite si, aké sú jeho záľuby, čo rád robí vo voľnom čase… Lístky na hokejový zápas, ktorý si pozriete spoločne alebo vstupenky na koncert kapely, ktorú miluje. Alebo čokoľvek iné, kreatívne, čo vám napadne. Stačí len troška plánovať, niečo si zistiť a potom už len ohurovať.

Žiadna ľahká trofej

Ktohovie, prečo to tak je… Ale mužov vzrušuje predstava, že o vzácne ženy treba bojovať. Ak majú dokonca soka, je to pre nich ešte o čosi lákavejšie. Ok, nemusíte hneď nahovárať kamaráta, aby sa okolo vás motal práve vtedy, keď vy s ním máte rande, ale jemná žiarlivosť nezaškodí. Nielenže sa bude viac snažiť, ale aj si vás strážiť. V každom prípade, ak sa nenecháte „zbaliť“ veĺmi ľahko, jeho radosť bude o to väčšia, ak sa mu to napokon podarí.

S bozkom a sexom čakajte

Nejde len o sex, na ktorý sa obaja tešíte od okamihu, ako ste sa spoznali. Ale aj prvý bozk môže byť opradený omamným vzrušením. Bozk mu darujte, ale nie len tak. Skutočne vyčkajte na osudový moment… Ktohovie, možno naň spoločne budete spomínať do konca života.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #partner #prekvapenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor čo si obliekate, nezabúdajte, že už dávno nie je teplo.
Zlepšite svoje komunikačné schopnosti,...

+ Poupratujte si dnes svoju domácnosť, budete sa okamžite cítiť lepšie.
Neprepínajte svoje sily, avšak...