Sex na miestach, ktoré vás prekvapia. Alebo ste to nebodaj už skúsili?

, 27.10.2016 13:00
sex, intimity, erotika
Čo tak vyskúšať milovanie na trochu menej tradičnom mieste... Autor:

Stará dobrá posteľ! Kto by proti nej protestoval, keď príde na milovanie. Ale existujú aj iné, celkom zaujímavé miesta, kde sa dá vyskúšať sex.

Prieskum z ktorého cituje britský Daily Mail, ukázal, že mnohé britské páry už stihli otestovať svoju lásku a vášeň v mnohých lokáciách. Niektoré prekvapili viac, iné menej. Vybrali sme ti „pikantnejšie“.

Vlak

Milovať sa na toalete idúceho vlaku alebo si vyskúšať sex v lôžkovom väzni patrí medzi vzrušujúce zážitky, ktoré túži vyskúšať nejeden Brit. Slováci by možno namietali, že vlaky v našej krajine neposkytujú toľko komfortu. Ale keď prižmúrite oči…

Futbalové ihrisko

Študentské milovanie sa často spája s miestami pod holým nebom, keďže detská izba alebo príbytok u rodičov neposkytujú dostatok súkromia. Na ihrisku je to ideálne v teplých mesiacoch rokoch a dedinské ihriská na Slovensku by asi vedeli rozprávať o podobných zážitkoch.

V skúšobnej kabínke

Aj u nás sa už dnes nachádzajú kabínky, kde sa môžete zavrieť a nepozorovane sa vrhnúť do víru vášne. Samozrejme, nutné je stlmiť zvukové prejavy, ale adrenalín z pristihnutia dokáže vybičovať žiadostivosť na maximum. Alebo ju pochovať…

V kancelárii

Poškvrniť priestor, ktorý dýcha profesionalitou? Práve to je pre mnohých z nás vzrušujúce. Väčšina podobných milovaní sa odohráva až po skončení oficiálnej pracovnej doby. Ale nejedna upratovačka by vedela rozprávať, aké polohy kamasútry na kopírke už videla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#sex #milovanie #prekvapenie #miesto
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku