Päť dôvodov, prečo je pizza lepšia ako vzťah

, 20.04.2016 07:00
Pizza, jedlo, reštaurácia
Pizza. Je verná, chutná a nebude vás odsudzovať. Autor:

No schválne! Čo by ste si vybrali, ak by ste naozaj mali na výber. Pizzu alebo vzťah? Takýto článok zverejnil nemecký portál pre ženy, fem.com. Radí jednoznačne pizzu! Tu je 5 dôvodov, prečo.

S pizzou nikdy nie je nuda

Partner má svoju osobnosť a časom to s ním začne byť jednoducho nudné. Ale pizza? Tá môže byť veľká, malá, pikantná, plnená alebo chrumkavá. Že chudnete? Nevadí! Dostanete pizzu obloženú brokolicou! Pizza vás nikdy nepožiada o pauzu vo vzťahu!

Pizza je vždy verná

Pri tejto pochúťke si nemusíte robiť starosti, že vám ju niekto ukradne z rúry! Pizza je tu len a len pre vás a nemusíte sa o ňu s nikým deliť.

Pizza vás nebude odsudzovať

Nebude na vás zazerať, keď vstanete o druhej nad ránom s tým, že si chcete zamaškrtiť. Nebude vám ale ani zazlievať, ak si budete chcieť zahryznúť z niečoho iného. Pretože pizza si je istá tým, že ju nosíte v srdci.

Pizza je chutná

Na rozdiel od penisu, trojuholník pizze krásne pasuje do úst. V jej prípade nemusíte rátať so žiadnym „prekvapením“, keď sa tam ocitne prvýkrát.

S meškaním rátať nemusíte

Máte neuveriteľný hlad a potrebujete sa okamžite najesť? Ak máte partnera, riziko je príliš veľké, že sa omešká a vy svoj hlad neuspokojíte. To však neplatí pre pizzu. Možno ju kedykoľvek objednať, alebo si po ňu zájsť na ulicu. Stánky s rýchlym občerstvením sú otvorené dosť dlho!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pauza #nuda #penis #nevera #partner #maškrtenie #pizza #riziko
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Urobte si dnes pekný oddychový deň podľa vašich predstáv.
Ak chcete niekoho poúčať, začnite sami od seba a...

+ Zabudnite dnes na televíziu, prospeje to vašim očiam.
Prineste do vašej práce nové nápady z ktorých budú...