Tri veľké očakávania vo vzťahu verzus realita

10.03.2016 11:00
láska, rande, muž a žena, kuchyňa
Ako je to s očakávaniami? Autor:

Do vzťahu vhupneme s veľkými predstavami. A tie sa časom rozplynú. Mali ste ich v hlave aj vy?

Zostane to tak navždy

Váš vzťah je momentálne ideálny. Máte oči jeden pre druhého, nehádate sa, dôverujete si navzájom, prežívate krásne chvíle… Fakt, že to tak nebude navždy, je istý. Podobne ako život každého človeka, aj jeho vzťah prechádza rôznymi fázami. Dôležité je, aby ste ich spoločne ustáli.

Sníva len o mne

Pozor, dámy a ruku na srdce. Naozaj sa vaše erotické predstavy točia len okolo vášho drahého? Hoci ho milujete a on vás, je viac ako pravdepodobné, že sníva aj o iných ženách. Je preto naivné si myslieť, že ste jeho jediným „snom“. A odborníci upokojujú – je to v poriadku. Mužské fantázie dokonca pomáhajú aj erotike vo vzťahu.

Partner ma akceptuje takú, aká som

Časom každý z nás zloží obľúbené ružové okuliere a začne sa na partnera pozerať vo farbách reality. A zo zamilovaného „milujem ťa takú, aká si“ sa stane čosi iné… „Mohla by si, mala by si, bolo by dobré…“ Podobné vety sa začnú sypať postupne z jeho úst… Čo na to vy? Ste ochotná sa kvôli nemu meniť?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#partner #očakávania #realita
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku