Ako ho dostanete do postele vždy, kedy sa vám zachce?

26.01.2016 15:00
sex, erotika, poprsie
Ako ho dnes prekvapíte? Autor:

Muži milujú, keď ich žena prekvapí... A v sexe to platí dvojnásobne.

Staňte sa preňho tou, s ktorou nuda v posteli nehrozí. A pripravte mu horúce prekvapenie.

Sexi kuchárka

Nielenže partnera prekvapíte skvelou večerou, ktorou sa trafíte priamo do jeho chuti. Vy urobíte čosi navyše – oblečiete sa len do sexi zásterky. A pod ňou už nič. K tomu sexi lodičky, červený rúž, upravené vlasy a hotovo! Presvedče sa, či váš partner stihne vôbec ochutnať z pripraveného jedla… Zrejme príde na rad až po vášnivom sexe.

Dráždivá fotka

V čase smartfónov ho môžete do postele prilákať aj prostredníctvom fotky. Nie, nezamerajte sa na nič extrémne vulgárne. Ale skvelá dráždivá fotografia, prostredníctvom ktorej lákate partnera na sexuálne radovánky, rozhodne zaberie. Chce to len dobrý nápad plný zmyselnosti… Napríklad sa zahrajte na jeho šéfku. Prísny účes, okuliare a zodvihnutý prst – ale tento „look“ skombinujte napríklad so sexi podväzkami.

Sex v aute

Je váš drahý v práci dlhšie? Tak mu navrhnite, že ho prídete vyzdvihnúť autom. A tu sa už medze nekladú. Pod kabát si oblečte niečo naozaj sexi, ale najmä čosi, čo sa ľahko vyzlieka. Aj v aute. Vášho drahého vyzdvihnite a následne zamierne na odľahlé miesto. Zahoďte kabát a predveďte mu vaše zvodné oblečenie. A splňte všetky jeho tajné predstavy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#auto #kuchyňa #zvádzanie #prekvapenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neničte svoje zdravie zlozvykmi, prestaňte s nimi a to okamžite.
Doprajte si dnes čo potrebujete,...

+ Dbajte na svoju hygienu a častejšie si začnite umývať ruky.
Neskladujte peniaze na bažnom účte, informujte...