Chce to viac sexu vo vzťahu! Ale ako na to?

10.12.2015 11:00
sex, vzťah, intimity
Nepodceňujte sex vo vzťahu. Autor:

Nedovoľte hektickému životu, aby vo vás prevalcoval vášeň.

Problém: Váš život je stále nabitý na prasknutie. Nielen prácou. Delíte čas medzi rodinu, kamarátov, kolegov. Máte svoje záľuby, ktorých sa nechcete vzďať. Musíte čosi navariť, vyprať, povysávať… A mohli by sme pokračovať.

Predsavzatie: Viac sexu! Skúste tým, že si dáte záväzok: sex raz týždenne. Spomaľte a z programu dňa „vypustite“ veci, ktoré až tak veľmi nemusíte. Uvedomte si, čo je pre vás skutočne dôležité. A pozor! Sex a pocit, že vám to v posteli klape, je naozaj silné spojivo v takmer každom vzťahu.

Realizácia: Kľudne si zapíšte sex veľkými písmenami do kalendára. A dohodnite termín s partnerom. Znie to neromantiky? Bez tejto pomôcky by ste sa možno k sexu neodhodlali dlhé týždne. Únava a vyčerpanie valcujpú vaše dni. Preto ďalším bodom je oddych, relax, trávenie príjemných chvíľ výlučne vo dvojici. Vypustite spoločenské aktivity, ktoré vás unavujú a „odkrajujú“ podstatný kus z vášho vzácneho času. A napokon – aktivity, ktoré vás zbližujú fyzicky aj duševne. Môžu mať nádych erotiky, ktotá vás dokáže „prebudiť“ k túžbe. Myslite na sex skôr, než bude neskoro.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#problém #plán #Intimita #predsavzatie #realizácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesť hlavy odstránite, tým že budete cvičiť krčnú chrbticu.
Verte si, nepochybujte o svojich...

+ Nezabúdajte na pravidelné preventívne vyšetrenia aj u špecialistov.
Spokojnosť v zamestnaní ovplyvní aj...