Muž v znamení ryby: Najradšej zo všetkého sníva

Keď si už myslíte, že ste ho pochopili, vyšmykne sa vám opäť z rúk. Tak zvyknú astrológovia charakterizovať muža narodeného koncom februára alebo v prvej polovici marca.

12.03.2014 16:00
ryba, znamenie ryby Foto:
Muž v znamení ryby je večný rojko.
debata

Spokojne pláva
Ak pozorujete muža v znamení ryby, môže sa vám zdať, že stojí na jednom mieste, celkom spokojný so životom, v ktorom len spokojne pláva. Ak ho opustíte a po roku znovu navštívite, môže vás šokovať, že v jeho živote sa takmer nič nezmenilo. Tá istá práca, to isté bývanie, tí istí priatelia, tie isté stereotypy, od ktorých sa len tak ľahko neodlepí. Aj to snívanie mu ostalo. A veď to nie je na škodu…

Peniaze sú sexi
Ryba možno nie je stvorená na štúdium, na prácu však každopádne. Má bystrý rozum, vďaka ktorému sa mu iste dostane uznania, ktoré v živote potrebuje. Páči sa mu aj bohatstvo. Peniaze sú preňho sexi, pracovať bude už len kvôli nim, je to preňho silná motivácia. Tomu sa každá žena poteší, veď ktorá by nechcela muža, ktorý domov nosí peniaze a zároveň nemá problém sa s nimi podeliť.

Veľký romantik
Niektoré ženy to odradí, iné poteší. Muž v znamení ryby je totiž s veľkou pravdepodobnosťou romantik. Spolužitie s dievčaťom si bude chcieť z času na čas ochutiť teplou vaňou a šampanským, túžiť bude po výlete na loďke, sám začne rozprávať o svadbe, zásnubách a prsteni… Uvíta, ak aj jeho polovička bude mať pochopenie pre romantiku.

Tolerantný, bez predsudkov
K plusom: Muž v znamení ryby nemá žiadne predsudky a skrýva sa v ňom veľmi veľa tolerancie. To je dar, s ktorým sa narodil. Pochopenie má aj pre tajomstvá, preto má veľa kamarátok, ktoré ho rady vyhľadajú, keď potrebujú niekomu zveriť najotrasnejšie zážitky, ktoré ich postretli a štyri steny by opustiť rozhodne nemali.

Chce pokoj
A k tým negatívnym? On ich negatívne nevidí, vy však celkom určite áno. Ryby sú totiž známe svojou lenivosťou a pohodlnosťou. Vysvetľujú to tak, že po dni, kedy sa na nich toho veľa naloží, potrebujú svoj pokoj. Sadnúť si napríklad pred televízor, pozerať futbal, alebo len tak zasnene a hlavne nerušene snívať. Ak muža v znamení ryby skutočne milujete, budete mu to tolerovať.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #znamenie ryby #rojko

+ Kúpanie v bazéne bude príjemným osviežením a zmenší pocit tepla.
Hľadajte nové príležitosti na zlepšenie,...

+ O svojich nedostatkoch sa rozhodnete rozprávať, čo vám veľmi pomôže.
Kontrola pravidelných platieb je na...