Muž v znamení škorpióna si verí. A vždy má lásku!

, 04.11.2013 15:40
škorpión, muž v znamení škorpióna
Muž v znamení škorpióna miluje tajomstvá. Autor:

Má rád prepych tento muž. Takže jeho žena by sa mala trochu pripraviť na to, že asi bude rozhadzovať svoje zarobené peniaze.

A k prepychu patrí aj dostatok po každej stránke. Tento muž sa rád naje, rád pekne býva a keď otvorí skriňu, mal by tam mať poriadne na výber! Tiež chce mať v živote veľa lásky. Dáva ju, tak ju automaticky očakáva späť.

Škorpiónom sa jednoducho v láske darí. Ani chvíľu nepochybujú o tom, že by ju mať nemali, veria, že si ju zaslúžia a to spôsobuje, že si ju automaticky priťahujú do života. Prechádzajú zo vzťahu do vzťahu, máloktorý škorpión je single. Ak, tak len chvíľu. Kým dostane „obeť“, ktorú si vytipuje, vie byť veľmi galantný. Čo sa im tiež nedá odoprieť, je odvaha. Majú jej na rozdávanie.

Lenže, nie je všetko také ružové, ako sa zdá. Škorpión vie totiž poriadne zraňovať. Keď vraj zraní niekoho z lásky, môže mu ostať jazva na celý život. Lenže zraňovať vie ženu aj počas vzťahu, nielen na jeho konci. Bez pardónu vie žene povedať, že je tučná alebo škaredá. Neuvedomuje si, ako veľmi tým raní. Povie a už to nevezme späť. K jeho plusom však patrí vernosť a čestnosť.

Aby nebola reč len o vzťahoch a o láske, čo škorpión skutočne nenávidí, je prehra. Vyhrať musí vo všetkom, aj v krátkej hre v kocky. V živote, v práci aj vo vzťahoch miluje tajomstvá. Ale musia im prísť na kĺb, inak preňho strácajú zmysel. Je to záľubka, ktorá ich neopustí nikdy a vzniká u nich ešte v detstve.

Ak raz bude škorpión otcom, určite bude prísny. Svoje deti bude v prvom rade viesť k samostatnosti. Deti sa s ním určite aj zabavia, ale celý život im dá pocítiť, že je v rodine ten „najdôležitejší“. A určite bude rád, ak bude mať posledné slovo…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#škorpión #muž v znamení škorpióna
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreťažujte svoje telo, doprajte mu dostatok odpočinku a regenerácie.
Ak sa nebudete snažiť a pracovať na...

+ Očistite vašu myseľ od stresu, doprajte si relax, psychická pohoda je dôležitá.
Aj z ľahkej práce sa...