Dieťa v znamení váhy: Talentovaný rozmaznaný anjelik

, 12.10.2018 15:00
znamenie váhy, váhy
Dieťa v znamení váhy. Autor:

Ste rodičom dieťaťa v znamení váhy, ktoré prišlo na svet v takýchto pekných dňoch babieho leta? Čo iné, ako vám zablahoželať...?

Rodinný miláčik

Astrológovia ho opisujú ako rodinného miláčika, ak príde toto dieťa do rodiny ako benjamín (posledné v poradí), hrozí, že bude poriadne rozmaznané, pretože odolať jeho „šarmu“ je poriadnou skúškou. Toto dieťa je však nielen „zlaté“, rodičia sú naň právom hrdí, pretože im to myslí. V triede budú iste patriť k deťom, ktoré sa často hlásia. Nie sú cieľavedomé ako levi, „len“ toho veľa vedia.

Aspoň jedna vysoká

S deťmi v znamení váhy nebývajú veľké problémy, učia sa samy a rady, netreba ich do toho naháňať ani príliš kontrolovať. Toto dieťa určite nebude sedieť usmrkané s rodičom nad knižkou do noci, rodič ho nebude skúšať, ani „týrať“ za zlé známky. Všetko to pôjde akosi hladko a automaticky. Už na základnej škole má váha veľké plány, vidí sa už niekde v ďalekej budúcnosti, ak nevyjdú dve vysoké, tak aspoň jedna…

Talent už od detstva

Ide o znamenie, ktoré nevyhľadáva konflikty, naopak, vzdiali sa, ak sa niečo „chystá“. Nechce byť svedkom žiadnej aféry a ak sa to stane, tak nič nevidel a nepočul… Váhy bývajú talentované, prejaví sa to už v detstve. Buď sa budú vyjadrovať tancom, cez kreslenie, recitovanie, spev alebo hru na hudobný nástroj. Talent v nich rozhodne treba podporiť, bola by ho veľká škoda!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#znamenie Váhy #talent #inteligencia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Popremýšľajte nad príčinou vysokého krvného tlaku, lieky odložíte.
Sused má síce nové auto, ale nemá...

+ Mali by ste sa vyhýbať surovému mäsu, hlavne ak ste tehotná.
Dnes sa v práci nevyskytne nič, čo by...