Dieťa v znamení panny je trpezlivé, nevzdá sa ľahko

, 11.09.2018 15:00
znamenie panna, dieťa v znamení panny
Dieťa v znamení panny. Autor:

Astrológovia tvrdia, že toto dieťa je trpezlivé, nevzdá sa tak ľahko, ako jeho astrologický "brat", znamenie blíženci.

Puntičkári a detailisti

Panny sú známe tým, že sú puntičkári a detailisti. Samozrejme sa to začne prejavovať už v detstve. Dajú si záležať na drobnostiach, rodičom tým poriadne pília nervy. Sú trpezlivé, ale týmto skúšajú ich trpezlivosť. Deti v znamení panny potrebujú citlivých rodičov, zaberá na nich výchova „vysvetľovaním“.

Prísť veciam na kĺb

Toto je dieťa, ktoré keď dostane autíčko, rozoberie ho, aby zistilo, ako funguje. Ak dostane interaktívnu rozprávkovú knižku, možno už na druhý deň nebude fungovať, pretože ono potrebuje prísť na kĺb veci, ako to, že tam detaily svietia, ako to celé funguje, ako sú kábliky poprepájané? Keď objaví čítanie, bude chcieť prečítať celú knižnicu v dome…

Rodičia občas o nich ani nevedia

Malá panna neznáša kritiku. Nie však tak, ako ohnivé znamenia, uzná, ak bola konštruktívna. Ak jej však krivdia, beda, učiteľ či rodič u nej navždy stratí autoritu. S malými ohnivcami sa nedá porovnať, kým ohnivé deti sú neposlušné, panna sa radí do skupinky poslušných detí. Nebude s ňou „veľa práce“, sú to deti, o ktorých rodičia občas ani nevedia, že ich majú doma.

Lekári, učitelia a finančníci

V tomto znamení sa rodí najviac obchodníkov a finančníkov, pretože panny lákajú a fascinujú peniaze. Bývajú však radi aj užitoční, veľkoryso pomáhajú druhým. A to ľahko využijú v týchto povolaniach: učiteľ, lekár, sestrička, kouč, opatrovateľ… Sú to povolania, ktoré obľubujú už v detstve, takže najradšej sa budú hrávať napríklad na lekárov či učiteľov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#peniaze #kritika #trpezlivosť #znamenie panna #krivda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku