Hilary Duff o tehotenstve: Toto bizarné telo mi momentálne nepatrí

, 01.08.2018 14:30
Hilary Duff
Je krásne nosiť pod srdcom dieťa a denne si užívať spoločné dobrodružstvo, ALE je takmer nemožné obuť si topánky. Autor:

Hilary Duff znova dokazuje, že na Instagrame nemajú priestor len dokonalé mamičky. Ale aj tie úprimné, ktoré rozprávajú aj o negatívnych stránkach.

30-ročná Duff, ktorá už má šesťročného syna, práve čaká dievčatko. Prednedávnom zdieľala na Instagrame fotografiu, na ktorej ukazuje svoje brucho. K tomu pridala text, v ktorom opisuje, aké ťažké môže tehotenstvo byť.

„Posielam lásku všetkým matkám, ktoré pôsobia, že nemajú ťažkosti… Táto cesta je ťažká a aj neuveriteľne špeciálna,“ napísala. Dodala, že „je krásne nosiť pod srdcom dieťa a denne si užívať spoločné dobrodružstvo, ALE je takmer nemožné obuť si topánky. Som unavená – v noci sa deväťkrát budím, pretože potrebujem ísť na záchod a potom sledujem toto bizarné telo v zrkadle, ktoré mi momentálne nepatrí.“

Jej post medzičasom získal viac ako milión lajkov – pretože očividne hovorí mnohým novopečeným mamičkám z duše. Jedna z nich napísala, že Duff to už lepšie ani nemohla vyjadriť, aký „ťažký a zároveň krásny čas tehotenstvo je“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #problém #únava #brucho #zrkadlo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neplačte nad neúspechom, pokúste sa byť pozitívny za kažných okolností.
Hodiny pred televízorom vám do...

+ Nie všetko bude priaznivo pôsobiť na vaše telo, musíte to sami zistiť.
Všetko sa vám bude robiť lepšie v...