Malý škorpión: Sex, erotika aj ezoterika ho zaujímajú už odmalička

, 10.11.2016 15:00

Ak by bolo dieťa v znamení škorpióna dospelým človekom, určite by dostalo nálepku „netaktné“.

Dieťa v znamení škorpióna.
Dieťa v znamení škorpióna. Autor: SHUTTERSTOCK

Nesmierne zvedavé

Nemá totiž problém spýtať sa na všetko, čo mu leží na srdci, čo si všimne, zaujme ho a je zvedavé na odpoveď. Potrebuje totiž vedieť, ako sa veci majú. Je to práve to dieťa, ktoré mama na návšteve neustále šťuchá do rebier, alebo mu nenápadne stúpa na malíček. Túto vlastnosť má, mimochodom, spoločnú s dieťaťom narodeným v znamení barana.

Hádanky, to je jeho

Tajomstvá ho zas spájajú s deťmi, ktoré sa narodili v znamení vodnára. Určite bude rado čítať detektívky, výzvami budú preňho aj ozajstné hádanky – kam otec položil okuliare, ako prvé z rodiny príde na to, že Ježiško nenosí darčeky… Je zvedavé a kladie rodičom otázky, na ktoré občas ani oni sami nepoznajú odpoveď. Výchova tohto tvora rozhodne nie je jednoduchá.

Tá pravá zábava

Už odmalička ho totiž zaujímajú na jeho vek netradičné témy. Patrí sem erotika, ale aj veda, technika či ezoterika. Čo sa týka hračiek, určite ho nezaujíma „len“ to, ako sa s nimi zahrá. Potrebuje ich do detailov rozobrať a znova zložiť (dúfajme, že sa mu to podarí). To je preňho tá pravá zábava! Dieťa v znamení škorpióna je malý výskumník.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zábava #erotika #tajomstvo #zvedavosť #znamenie škorpión #hádanka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku