Dieťa v znamení raka: Emotívne a zábavné

, 16.07.2014 11:00
dieťa, vyplazený jazyk
Dieťa v znamení raka vám predvedie plejádu emócií. Autor:

Náladovosť je asi najvýstižnejšie slovo, ktoré charakterizuje vášho potomka, narodeného v znamení raka.

Bude zvedavé, zvedavejšie ako ostatné deti narodené v iných znameniach. A majú tiež dobrú pamäť. Preto by ste sa mali postarať o to, aby toho zažili čo najviac. No buďte v ich prítomnosti obzvlásť opatrní. Ony si všetko nielenže pamätajú, ale všetko donekonečna rozoberajú. Ako to asi ten rodič myslel? Nevyfučí to druhým uchom von, ako dieťaťu v znamení barana. Pozor na to.

Malý rak je emotívny. Nebude mať problém ani neskôr dávať najavo svoje city. A v detstve je s ním obrovská zábava. Rady ho kvôli tomu vyhľadávajú aj deti a stáva sa obľúbeným členom skupiny. Už v detstve sa začína prejavovať jeho vzťah k rodine, neskôr je rak mimoriadne rodinne založený. Na prvých miestach v jeho živote sa nachádzajú rodičia a súrodenci. Čo povedia, to je sväté.

Toto dieťa sa rado túli. Najšťastnejšie je, keď ho dospelí hladkajú po vlasoch a prejavujú mu náklonnosť. Čo najčastejšie mu hovorte, že ho ľúbite, potrebuje to ako soľ. Ono sa vám za to odvďačí. Práce je s ním totiž pomerne málo, nakoľko sa dokáže aj hodiny zahrať samé. Veďte ho k ešte väčšej samostatnosti. Je totiž na dobrej ceste!

Celé detstvo ho ale bude sprevádzať strach a keďže emócie mu nie sú cudzie, rozplače sa akoby na povel. Čo mu prekáža? Všetko, čo ho vyrušuje. Pes, ktorý hlasno breše, búrka, rozbitý pohár, krik, hluk, veľké zviera, ostré svetlo či neznáme jedlo. Váš malý rak potrebuje veľmi veľa citu, vrátane súcitu…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#strach #emócie #zvedavosť #znamenie rak #náladovosť #dobrá pamäť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prenesie sa na vás negatívna energia, obklopujete sa nesprávnymi ľuďmi.
Priaznivé finančné podmienky sa...

+ Príliš vysoké tempo sa neodzrkadlí vo výkone, ale na zdraví.
V živote je stratené iba to, čoho sa sami a...