Nie je ešte priskoro? Herzigová či Mel B už pózujú pri ozdobených stromčekoch

Ešte stále neviete, v akom štýle tento rok ozdobiť stromček? Niektoré slávne hviezdy majú túto radostnú povinnosť už za sebou.

06.12.2020 13:00
debata

Niektoré slávne dámy jednoducho Vianoce milujú a tak nechcú s výzdobou čakať! O zábery pri vianočných stromčekoch sa už pomaly delia sledované dámy ako česká modelka Eva Herzigová, speváčky Selena Gomez a Mariah Carey či americká podnikateľka, niekdajšia modelka a moderátorka, Martha Stewart.

Modelka Eva Herzigová

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Herzigova (@evaherzigova)

Herečka January Jones

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa January Jones (@januaryjones)

Speváčka Mel B

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Scary Spice Mel b (@officialmelb)

Jillian Harris, kanadská moderátorka a dizajnérka

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jillian Harris (@jillian.harris)

Herečka Beverly Mitchell

Americká podnikateľka, niekdajšia modelka a moderátorka Martha Stewart

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Martha Stewart (@marthastewart)

Speváčka Selena Gomez

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

Speváčka Mariah Carey

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey)

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Vianoce #Vianočná výzdoba #vianočný stromček
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Neváhajte so založením spoločnej rodiny, mohlo by byť neskoro.
Šéf ocení vašu snahu a pracovitosť vianočnou,...

+ Zabúdate na raňajky, radšej si ráno privstaňte a zdravo sa najedzte.
Šéfovi prekáža, že sa neviete prejaviť,...