Nie je ešte priskoro? Herzigová či Mel B už pózujú pri ozdobených stromčekoch

06.12.2020 13:00

Ešte stále neviete, v akom štýle tento rok ozdobiť stromček? Niektoré slávne hviezdy majú túto radostnú povinnosť už za sebou.

Niektoré slávne dámy jednoducho Vianoce milujú a tak nechcú s výzdobou čakať! O zábery pri vianočných stromčekoch sa už pomaly delia sledované dámy ako česká modelka Eva Herzigová, speváčky Selena Gomez a Mariah Carey či americká podnikateľka, niekdajšia modelka a moderátorka, Martha Stewart.

Modelka Eva Herzigová

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Herzigova (@evaherzigova)

Herečka January Jones

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa January Jones (@januaryjones)

Speváčka Mel B

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Scary Spice Mel b (@officialmelb)

Jillian Harris, kanadská moderátorka a dizajnérka

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jillian Harris (@jillian.harris)

Herečka Beverly Mitchell

Americká podnikateľka, niekdajšia modelka a moderátorka Martha Stewart

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Martha Stewart (@marthastewart)

Speváčka Selena Gomez

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

Speváčka Mariah Carey

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vianočný stromček #Vianočná výzdoba #Vianoce
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...