Akú farbu budú mať tohtoročné Vianoce u vás doma? Čo poviete na červeno-zlatú?

, 13.11.2020 11:00

Už teraz môžete premýšľať, ako si vyzdobíte byt či dom počas sviatkov.

Predvianočný čas je ideálnym obdobím na to, aby sme vrátili do našich príbytkov harmóniu. Už teraz môžete začať pripravovať dekorácie, ktoré vnesú do vašich bežných dní príchuť sviatočnosti a sladkého očakávania.

Vianočné dekorácie v červenej farbe, Ikea.
Vianočné dekorácie v červenej farbe, Ikea.

Vianočný stromček je jedným z najväčších symbolov Vianoc. Už od raného detstva sa deti tešia najmä na jeho zdobenie. V rámci tejto aktivity využívajú svoju kreativitu a predstavivosť naplno, pričom si vychutnávajú čas strávený so svojou rodinou a blízkymi. Najdôležitejšou otázkou zostáva, akej farby budú dekorácie na stromčeku tento rok. Ak sa rozhodnete pre tradičné farby Vianoc, červenú, zelenú a zlatú, nič nepokazíte.

Zľava hore: 1: Kovový kôš, KIK, 2: Dekorácie na...
Zľava hore: 1: Kovový kôš, KIK, 2: Dekorácie na stromček, Ikea, 3: Tanier, WestwingNow.sk, 4: Drevená dekorácia v tvare hviezdy, Asko, 5: Dekorácia na stôl, KIK, 6: Bambusový dekoračný stromček, Ikea

Zapáľte si sviečku, ktorá rozžiari tmavé ráno, spraví z obyčajnej večere výnimočnú a vďaka ktorej bude miestnosť hrejivejšia a útulnejšia. Príjemne vás prekvapí sladká vôňa jabĺk s tónmi vanilky a škorice, ktorá sa spája práve s Vianocami.

Vianočné dekorácie v červenej a zlatej farbe,...
Vianočné dekorácie v červenej a zlatej farbe, WestwingNow.sk.

Ak máte dostatok priestoru, môžete mať vianočných stromčekov v byte či dome viac. Využite prázdny priestor na stenách a dotiahnite zdobenie do dokonalosti – aj nástennými či závesnými dekoráciami. Na stene či z nej môžu visieť menšie či väčšie ozdoby v tvare stromčekov či žiarivých zlatých a červených hviezd.

Zľava hore: 1: Lampáš, Ikea, 2: Drevená...
Zľava hore: 1: Lampáš, Ikea, 2: Drevená dekoratívna postavička, Tchibo, 3: Dekorácia na stôl v tvare stromčeka, KIK, 4: Dekorácia na stromček, KIK, 5: Ozdoba na stromček, Ikea, 6: Lampášik, Asko

Atmosféru vytvárajú aj tie najdrobnejšie ozdôbky, ktoré sa dostanú na stromček alebo na sviatočný stôl. Drevené postavičky, misky či taniere – to všetko sa dá prispôsobiť vami zvolenej farbe tohtoročných sviatkov.

Vianočné dekorácie v červenej a zlatej farbe,...
Vianočné dekorácie v červenej a zlatej farbe, Tchibo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Vianoce #ozdoby #inšpirácie #dekor
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ozvú sa problémy, ktoré ste dlhodobo zanedbávali a odkladali na neurčito.
Vyzerá to...

+ Nemáte dôvod myslieť na to najhoršie, život prežívate v tom najlepšom.
Túžite šéfovi ukázať, čo je vo...