Obrazy na stene? Vymeňte ich za originálnejšie dekorácie, tu je inšpirácia

, 10.10.2020 15:00

Premýšľate, ako dať vašim stenám živší nádych? Zveste obrazy a skúste čosi iné...

Holé steny v obývačke, spálni či predsieni? Ak práve uvažujete nad tým, že by potrebovali čímsi oživiť, skúste tento raz zabudnúť na obrazy či fotografie. Môžu ich skrášliť aj originálnejši­e kúsky.

Vyzdobte si stenu, ale obrazy nahraďte inými,...
Vyzdobte si stenu, ale obrazy nahraďte inými, originálnejšími dekoráciami, KIK.

Možno zlaté dekorácie v tvare hlavy jeleňa nie sú tým, čo by vás oslovilo na prvý pohľad. Ale čo takto na ten druhý? Ak predsa len popustíte uzdu fantázii, aj zlatý či strieborný jeleň na stene dokáže potešiť oko obyvateľa bytu.

Zľava hore: 1: Dekorácia na stenu, KIK, 2:...
Zľava hore: 1: Dekorácia na stenu, KIK, 2: Nástenná dekorácia, WestwingNow.sk, 3 dole: Nástenná dekorácia, WestwingNow.sk, 4: Dekorácia, RetroLiving

Aj výraznejšie zlaté či strieborné kúsky abstraktných tvarov dokážu dať inak nudnej predsieni celkom iný nádych. Vyskúšajte nové kombinácie, pri ktorých sa tento raz nepohráte s obrazmi, ale inými dekoráciami.

Dekorácie na stenu: Zľava hore: 1. Zrkadlo,...
Dekorácie na stenu: Zľava hore: 1. Zrkadlo, TKMaxx.com, 2. Zrkadlo, H&M Home, 3. dole vľavo: Zrkadlo, HomeSense, 4: Zrkadlo, Cult Furniture

Svoju výraznú rolu v tomto smere zohrávajú aj zrkadlá – takisto sa dá čarovať nielen s ich umiestnením, ale aj s počtom na stene. Pokojne ich nakombinujte aj viacero vedľa seba, dokonca nemusia mať ani rovnaký tvar. Výrazné zlaté rámy? Či niečo prírodnejšie? Na výber máte neuveriteľné možnosti, stačí len popustiť uzdu fantázii.

Vyzdobte si stenu, napríklad masívnym,...
Vyzdobte si stenu, napríklad masívnym, originálnym zrkadlom, Bonami.sk

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#zrkadlo #šteňa #interiér #dekorácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nájdete vhodné cvičenie, ktoré vás dostane do harmonického stavu.
Neseďte na peniazoch, uložte ich v...

+ Zmeníte večerné cvičenie za ranné a budete mať celý deň dosť energie.
Naplánujete oslavu so známymi a...