Jeseň je za oknom! Pozvite ju aj do vašej obývačky, tu sú inšpirácie

, 05.10.2018 11:00

Horčicová žltá, tehlová bordová, vínová červená, smaragdová zelená... Práve tieto odtiene popadaného lístia sú zároveň aj trendovými farbami tejto sezóny.

Obklopte sa paletou prírodných tónov, ktoré opticky zohrejú domácnosť. Počas sychravej jesene sa práve tieto farby priam pýtajú do vášho interiéru.

Set sviečok, Westwing.sk
Set sviečok, Westwing.sk

Jeseň každý rok rozohrá vonku farebné divadlo a vy sa ním môžete nechať inšpirovať pri výbere menších bytových doplnkov, ale aj väčších kusov nábytku. Sviečky a svietniky v tónoch jesene vám na stole či poličke rozohrajú jesenné predstavenie, ktoré poteší vaše oči nielen počas dňa, ale aj s príchodom večera.

Výrazný veľkoplošný obraz v odtieni...
Výrazný veľkoplošný obraz v odtieni oranžovo-červenej, Dunelm.com

Horčicová žltá je pre vás odvážna? Ak si netrúfnete na sedačku v tomto odtieni, skúste aspoň menší kus nábytku – stoličku či podnožku do obývačky. Budete prekvapená, akým originálnym sa tento doplnok stane vo vašom interiéri.

Podnožka, Ikea
Podnožka, Ikea

Ak si netrúfate na zmenu trvalú, tak si na stenu zaveste obraz s jesennými farbami – v tomto prípade sa fantázii medze nekladú a preto si môžete trúfnuť aj na veľkorozmerné obrazy. Alebo siahnite po závesoch, ktoré takisto zoženiete práve v tónoch horčicovej, hnedej či bordovej.

Sviečka s vôňou
		škorice, muškátového orieška
		a...
Set sviečok,
		Westwing.sk
+11Bordová podnožka,
		Bonami.sk

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#interiér #inšpirácia #nábytok #jesenné tóny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami ste si strojcom vlastného šťastia, preto dobre premýšľajte.
Nerobte v práci rozbroje, nakoniec budete...

+ Dávajte si pozor čo večer zjete, je to veľmi dôležité.
Každé klamstvo a podvody skôr či neskôr vyjdú na...