Úžasné krivky Holanďanky Sylvie Meis nie sú zadarmo! Trénuje 5-krát týždenne. A čo strava?

45-ročná moderátorka a modelka ohuruje svojím vzhľadom nielen fanúšikov na sociálnych sieťach.

28.06.2023 10:40
Sylvie Meis Foto:
Moderátorka a modelka Sylvie Meis.
debata

Holanďanka Sylvie Meis sa preslávila ako modelka aj ako moderátorka nemeckej verzie šou Let's Dance, v ktorej ju však v roku 2018 nahradila Victoria Swarovski, čo Meis neniesla práve najľahšie. 45-ročná moderátorka napriek tomu stále patrí medzi sledované celebrity a na Instagrame sa môže pochváliť 1,4 miliónom fanúšikov. Na konte má novú kolekciu spodnej bielizne s jednoduchým názvom Sylvie. Na jej tele vyzerajú zvodné kúsky bielizne naozaj vynikajúco, no ako sama priznáva, super postava nie je zadarmo. Ako trénuje prezradila pre nemecký magazín Bunte.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Sylvie Meis (@sylviemeis)

Sexi 40-nička trénuje päťkrát týždenne, zameriava sa na celé telo, ale zvlášť na svaly brucha a zadku. Pri takomto tréningovom režime sa v strave snaží vyhýbať cukru a nezdravým sacharidom. Takisto si dáva veľký pozor na spracované potraviny a „nie“ hovorí aj vysmážaným jedlám. Zdôrazňuje však, že nikdy nehladuje ani nedrží žiadne diéty. „Zdravú stravu som začlenila do svojho každodenného života, diéty nie sú potrebné,“ opisuje.

zväčšiť Modelka a celebrita Sylvie Meis. Foto: Profimedia
Sylvie Meis a jej manžel Niclas Castello Modelka a celebrita Sylvie Meis.

Bývalá manželka futbalistu Rafaela van der Vaarta v minulosti priznala, že ako tínedžerka vo veku 17 až 19 rokov trpela poruchou stravovania a vážila iba 39 kíl: „Bola som anorektička,“ povedala – viac tu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sylvie Meis