Je to len pár dní, čo sa monacká rodinka v plnej zostave predviedla na tradičnom „pikniku“, ktorý sa počas leta koná v parku princeznej Antoinetty. 44-ročná princezná Charlene očarila obyvateľov Monaka v nežnej bielej, ale rozkošné boli aj obe ratolesti sledovaného kniežacieho páru.

7-ročné deti si deň užili v spoločnosti svojich rodičov, pričom priťahovali pohľady nielen rozkošnými tváričkami, ale aj oblečením. To mali totiž z identickej látky – malú Gabriellu obliekli do šiat s kvetovaným modrým vzorom a ten istý vzor sa objavil aj na košeli jej brata, princa Jacquesa.
Detailné zábery na tváre kráľovských dvojičiek prezrádzajú, na koho sa podali. A hoci obe majú svetlé oči aj vlásky, črty tváre 7-ročnej Gabrielly pripomínajú skôr otca, princa Alberta (64), zatiaľ, čo Jacques má viac z mamy, niekdajšej olympijskej plavkyne.
Princ Albert sa v roku 2011 oženil s bývalou reprezentantkou Juhoafrickej republiky v plávaní, Charlene Wittstockovou, čím sa z nej stala Charlene Grimaldi s titulom monacká princezná. Manželia sa stihli stať šťastnými rodičmi dvojičiek. V decembri 2014 Charlene porodila chlapčeka a dievčatko. Dievča dostalo meno Gabriella Therese Márie a chlapec Jacques Honoré Rainier.
Pozrite si medailónik kňažnej Charlene.
Obsah vznikol v spolupráci s Mall.tv