Aha na školákov s modrou krvou! Takto sa malá princezná stará o brata

11.09.2020 09:00

Pre monacké dvojičky, princa Jacquesa a princeznú Gabriellu, sa začal školský rok. Kráľovský palác pri tejto príležitosti zverejnil nový záber súrodencov.

Pre 5-ročné dvojičky s modrou krvou sa začali školské povinnosti v škole „Ecole Stella“ v monackej štvrti Condamine. Palác zverejnil fotografiu súrodencov z priestorov školy, ktorá zachytila milý okamih medzi rozkošným dievčatkom a jej bratom. Zatiaľ, čo malý princ vyzerá trochu vážne, jeho sestra mu rúčkami upravuje vlasy.

Obe deti majú na sebe modro-bielu kombináciu oblečenia, pričom na chrbte princeznej Gabrielly „svieti“ ružová školská aktovka.

Ich mama, princezná Charlenne, sa s fanúšikmi Monackého kniežatsva pravidelne delí aj o školské zábery jej dvoch malých ratolestí. Deti princeznej Charlene a jej manžela, monackého kniežaťa Alberta, začali „predškolu“ (obdoba našej škôlky) navštevovať ako 3-ročné. Rodičia si želali, aby vyrastali spolu s rovesníkmi, nie za bránami kniežacieho paláca v Monaku. 10. decembra oslávia šieste narodeniny.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#princezná Charlene #Monako
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnešné raňajky si poriadne vychutnáte, budete mať pekný začiatok dňa.
Dáte prednosť vyššiemu platu pred...

+ Nájdite si čas a raz do týždňa zájdite masérovi, vaše telo si to zaslúži.
Odmietnete prácu, ktorá je...