Čo si obliecť na valentínsky večer? Inšpirujte sa najkrajšou švédskou princeznou

14.02.2020 17:00

Deň pred sviatkom svätého Valentína sa členky švédskej kráľovskej rodiny objavili na koncerte ktorý sa konal v Štokholme.

Medzi dámami, ktoré pozvanie na udalosť s názvom „Lilla Akademien“ prijali, bola kráľovná Silvia, korunná princezná Viktória spolu s dcérou Estelle a takisto princezná Sofia.

Manželka Carla Philipa (40), princezná Sofia (34), zvolila na podujatie, ktoré má podporovať mladé hudobné talenty, romantický model. Či jej voľba súvisela s blížiacim sa sviatkom zaľúbených ťažko povedať. Jej model by však rozhodne obstál aj počas piatkového valentínskeho večera.

Švédska princezná Sofia (vľavo) a kráľovná...
Švédska princezná Sofia (vľavo) a kráľovná Silvia na podujatí "Lilla Akademien" v Štokholme. Autor: Profimedia

Krásna tmavovláska zvolila tylovú sukňu v príjemnom odtieni bledoružovej, ku ktorej skombinovala kašmírový top značky Soft Goat v odtieni jemnej smotanovej. Jej romantický look dopĺňala aj kytica kvetov, ktorá sa niesla takisto v ružových tónoch.

Vlasy peknej dvojnásobnej mamy padali rozpustené vo veľkých vlnách na plecia. Už pred časom sa Sofia rozhodla pre zmenu – keď si čierne vlasy nechala zosvetliť. Štíhlej manželke Carla Philipa pristane takmer všetko – dokonalá postavička je roky jej tromfom. V minulosti sa Sofia živila aj ako modelka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sviatok Valentína #princezná Sofia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku