Krásne po mame, kráľovnej Letizii! Dve blond princezné pred objektívom

10.08.2019 11:00
letizia
Zľava: Princezná Leonor a kráľovná Letizia v parku v meste Palma de Mallorca. Autor:

Španielska kráľovná Letizia (46) spolu s manželom, kráľom Felipem VI a ich dvoma ratolesťami, dovolenkovali v meste Palma de Mallorca.

Pri tejto príležitosti vznikli letné zábery kráľovskej rodinky v tamojšom parku, ktoré sú plné pohody a letnej atmosféry.

S rodičmi si pred objektívmi fotografa zapózovali aj ich dve dcéry – princezná Sofia (12) a korunná princezná Leonor (14). Ako vidieť na fotografiách, dievčatá nezaprú, že sú sestry, dokonca vyzerajú ako dvojičky, hoci je medzi nimi 2-ročný vekový rozdiel.

Zľava: Kráľ Felipe VI, princezná Leonor,...
Zľava: Kráľ Felipe VI, princezná Leonor, princezná Sofia a ich mama, kráľovná Letizia v parku v meste Palma de Mallorca. Autor: SITA/AP

Obe sú štíhle po mame, niekdajšej televíznej moderátorke Letizii Ortiz, ktorá sa stala manželkou španielskeho kráľa v roku 2004, keď si dvojica povedala „áno“ v Madride. Práve v hlavnom meste Španielska manželia žijú aj vychovávajú svoje dcéry.

Zľava: Princezná Leonor, princezná Sofia a ich...
Zľava: Princezná Leonor, princezná Sofia a ich mama, kráľovná Letizia v parku v meste Palma de Mallorca. Autor: SITA/AP

Sofia aj jej staršia sestra majú dlhé blond vlasy, takisto po mame zdedili aj krásne úsmevy. Rodičia však oficiálne fotografie s dcérami médiám často neposkytujú, školáčky nežijú pod drobnohľadom médií.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Šanielsko #kráľovná Letizia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku