Krásna pleť herečky Niny Dobrev? Prezradila svoje tipy, inšpirujte sa

, 12.04.2019 17:00
Nina Dobrev
Herečka Nina Dobrev. Autor: ,

Čerstvá tridsiatnička Nina Dobrev, hviezda Upírskych denníkov, myslí na starnutie v istom predstihu.

A pred zbytočnými vráskami svoju pleť chráni už teraz. Svoj recept na hladučkú pleť bez vrások prezradila v rozhovore pre Harper’s Bazaar. Nie sú to žiadne zložité skrášľovacie procedúry, stačí jej krém obľúbenej značky La Mer. Hydratačný krém za 75 eur si v hrubej vrstve nanesie na noc na tvár a tak ho nechá pôsobiť niekoľko hodín.

„Krém nechám pôsobiť celú noc, aby sa mohla jeho mágia naplno prejaviť. Používam ho pár razy týždenne a vždy, keď ma čaká vystúpenie na červenom koberci, keď potrebujem pôsobiť naozaj sviežo,“ opísala hnedovlasá hviezda Hollywoodu.

Herečka Nina Dobrev.
Herečka Nina Dobrev. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Krém nie je jedinou skrášľovacou pomôckou, ktorú používa počas noci. „Počas noci nosím svoj strojček na zuby, ktorý by som mala nosiť aj počas dňa. Ale buďme úprimní – to teda nerobím,“ dodala. A napokon ju ešte inšpirovala aj jej slávna kolegyňa, herečka Kate Hudson – začala používať LED masku na tvár.

„Je to produkt, ktorý ma zaujal na Instagrame Kate Hudsonovej a tak som sa jej opýtala, čo je tá vec, vďaka ktorej vyzerá ako Jason Voorhees. Potom mi povedala, čo za zázraky dokáže a zostala som z nej nadšená.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Nina Dobrev #kozmetika #Upírske denníky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku